Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a pasim nagyon sértődékeny?

Figyelt kérdés
Vele nem lehet viccelődni, ha bármit mondok már mondja, hogy akkor szakítsak vele, ha megyünk kézen fogva az utcán, visszafordul, pedig csak viccelek vele, stb...Beszéltem vele erről, de képtelenség megértetnem vele, így hát nem változtat ezen. Idegeimre megy...Szakítanátok a párotokkal emiatt vagy tűrnétek a mindennapos veszekedéseket?
2017. szept. 30. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cseréld le.Nem illetek össze.
2017. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én biztos szakítanék. Ha nem vagyunk boldogok egymással, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2017. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tényleg egy pasival kellene inkább összejönnöd, nem egy kislánnyal :P
2017. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért kiváncsi lennék arra is hogy neked mi lét is jelent a viccelodes. Megsértődni nem hiába szoktak az emberek
2017. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem buta módon viccelődök, ismerem a határokat, csak ő szokott besértődni, mások nem.Amúgy boldog vagyok vele, EZT leszámítva.
2017. szept. 30. 12:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Én és a barátaim megállás nélkül szívjuk egymás vérét, nem is akárhogy, szó szerint a sárga földig hordjuk egymást. Soha nem sértődök meg.


Van 1-2 lány barátom, akikkel szintén.


Barátnőmtől viszont néha rosszul esik, ha túl lő egy bizonyos célon. Egy bizonyos szintig szeretem ezt a vérszívást, de ha olyanokat "fikáz", amik nekem fontosak, és bántóak, akkor szarul esik, de akkor sem megsértődök, hanem szólok, hogy ezt ne azért. :D


Szerintem azért ne szakítsatok még. Próbáld ki, hogy milyen az, ha picit visszaveszel, és nem 0-24-ben csak piszkálod. Ha sikerül puhítani rajta, és kompromisszumot tudtok kötni akkor lehet hogy kár lenne eldobni.


Próbáld neki elmondani, hogy nem akarod őt megbántani, csak viccelődsz, és ha őt ezek bántják akkor visszaveszel de ő se sértődjön már meg mindenen.


Ha viszont nincs változás, akkor nincs értelme.


20F

2017. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
“Megszoksz vagy megszöksz”
2017. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most megsértődtem te, :c
2017. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Annyira gáz, amikor itt rinyálnak az emberek, hogy van valami problémájuk a párjukkal. Már önmagában az gáz, hogy vele ezt nem tudod megbeszélni, aztán idegenektől kérsz tanácsot és amikor tanácsot adnak, akkor meg azzal jössz, hogy "DE HÁT ANNYIRA SZERETEM ŐT ÉS AMÚGY MINDEN TÖK HAPPY"... Szánalmas. Döntsd el, hogy mit akarsz! Egy olyannal lenni, mint a pasid, akivel elégedetlen vagy (akár csak egy dolog miatt is), vagy keresel magadnak mást és akkor meg az se lesz elég jó neked és megint itt rinyálhatsz. Milyen társ az olyan, akivel nem lehet megbeszélni mindent... Az nem is igazi társ.
2017. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak addig mondjátok ezt, míg nem tudjátok mi van. Múltkor sétáltunk az utcán, az egyik osztálytársam rám köszönt, én meg ugye vissza. Erre elengedte a kezemet, mondván, hogy menjek csak oda a barátnőimhez, hogy nem is szeretem őt, stb...És vita lett ebből is. Szóval ő ilyen, MINDENEN megsértődik. Ja, és nem piszkáltam még soha semmivel.
2017. okt. 1. 03:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!