Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Anyám összejött barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám összejött barátnőm apjával, ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Randizok egy ideje egy lánnyal, és nagyon jó volt köztünk a kémia, pár hete hivatalossá is tettük, de barátainkon kívül még nem mondtuk el másnak, szüleinknek sem. Múlt héten Anyám közölte, hogy be szeretné nekem meg öcsémnek mutatni az új pasiját, és hogy a csávó át fog jönni a gyerekeivel ebédelni Pünkösdre. Tudtam, hogy talált valami csávót egy társkeresőn, szóval örültem hogy végre bemutatja. Viszont mikor megjelentek a házunknál, a barátnőmmel találtam szemben magam. Mint kiderült, Anyám pasijának a lánya. Nem szóltunk még róla szüleinknek, úgy tettünk mintha egy buliból ismernének egymást, de az ebéd után elvonultunk ketten megbeszélni a dolgot, és a szakítás lehetősége is felmerült. Mit kéne tennünk ebben a helyzetben? Nagyon rosszul érezzük mindketten magunkat, az egész szituáció olyan abszurd, mintha egy zs kategóriás romkomba csöppentünk volna.

2023. jún. 2. 11:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9 Mi történt?
2023. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Röviden annyi, hogy leültünk négyen. Szüleink teljesen kiakadtak, mivel ők hosszú távon összeköltözésben és házasságban is gondolkodtak, és hogy nézne már ki, hogy én a mostohanővéremmel járok. Őt is nagyon zavarta ez a dolog, ezért szakított velem. Volt egy nagyon kínos pár nap, végül tegnapelőtt anyám csak úgy közölte mintha mi sem lenne természetesebb, hogy Ő is dobta a pasiját. Mikor kérdeztem hogy miért, nem volt hajlandó elmondani. Végül egyébként tegnap éjszaka rámírt az (ezek szerint mostmár) exem, hogy szeretne ma délután találkozni a kávézóban ahova először vittem, szóval nem tudom mire számítsak.
2023. jún. 10. 10:46
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ne feledd, külső nyomásra szakított, azaz az érzelmei megvannak. Simán lehet, hogy újrakezdhetitek.
2023. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%
Így van ahogy az előző mondta, teljesen igaza van. Én is szurkolok hogy sikerüljön. Ne keseredj el, anyud meg bocsánat de egy érzéketlen tahó, először sértődöttet játszik, utána meg mintha eldobott volna egy játékot. Tiszta szívemből szurkolok hogy minden jó legyen, és mond el ezt a szitut az ("ex")barátnődnek is.
2023. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!