Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolat, első találkozás,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.Dominika kérdése:

Távkapcsolat, első találkozás, hogyan lehetne kivitelezni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!17 éves vagyok, párom 18, közel 3 éve ismerjük egymást, szeretnénk találkozni.

Párom nem európai, repjegy horror áron van oda vissza, úgyhogy felajánlottam, hogy fizetem én a szállását, mégiscsak így fair:D

Szülőknek ezt hogyan lehetne finoman tálalni? Nyilván szeretném ha pár napot nálunk tudna tölteni, egy hétnek méginkább örülnék. Mégiscsak rossz lenne, hogy én fizetem a szállást de nem egy helyen alszunk. Decemberre tervezzük ezt az egészet, addig még van idő.

Gondolkodtam alternatívákon, esetleg 2 ágyas szobát bérelni, de az természetesen drágább, illetve mégsem lehetek vele végig iskola mellett végzős diákkénnt, főleg a szülők tudása nélkül, úgyhogy muszáj őket be vonni, jó lenne velük ötletelni, hátha tudnak segíteni, azonban a dolog így nehézkes, hogy azt sem tudják, hogy kapcsolatban vagyok:D

Tippek, ötletek, hogy hogyan lehetne ezt a dolgot megközelítési?



2023. jún. 3. 07:36
 1/9 A kérdező kommentje:
*megközelíteni :D
2023. jún. 3. 07:38
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarlak lelombozni, de ő nem a párod, csak egy random valaki az internetről, aki feltehetőleg egyetlen egyszer akar idejönni hozzád... Vannak hűséges emberek, de nem ilyen hosszú távon, szóval meg merem kockáztatni, hogy nincs olyan 18 éves srác, aki 3 évig várna egy olyan csajra, akihez repülőn kéne utazgatni.
2023. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Érthető amit gondolsz, de ha már egyetlen egyszer is idejönne az sugall valamit. Vannak közös terveink, jövőre ide fog jönni egyetemre:D

Na de persze addig jó lenne látni élőben is egymást, nem gondolom, hogy egyszer jönne, feleslegesen senki nem dobna ki 300-400 ezret egy kamatyra:D

Logikus amit gondolsz persze, külső szemmel mindenképp más a szitu.

2023. jún. 3. 09:07
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
#3 Ha jövőre idejön egyetemre, akkor már más a helyzet. Ebben az esetben a tali szerintem még korai, ismerkedj vele meg akkor, amikor már itt van, hogy ne legyenek szünetek.
2023. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

#2 Nem hinném, hogy egy csomó pénzt elköltene, azért hogy ide utazhasson, ha nem gondolná komolyan.


Kérdező, ez attól is függ, hogy mennyire lazák a szüleid. Ha szigorúak, akkor lehet jobb volna egyelőre azt modani, hogy csak egy barát, de akkor nem nagyon lesz kivitelezhető az ottalvásos dolog. Először szerintem csak lassancskán kezdj el róla beszélni, hogy jobban “megismerjék”, decembering még sok időd van elmondani. Ha mindent egyszerre a nyakukba zúdítasz, nagy valószínűséggel ellenezni fogják, mégis csak most találkoznátok először.

2023. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen a válaszod, hasonló elképzeléseim voltak a dologról, jól esett a megerősítés! :D
2023. jún. 3. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, sok sikert !! :)
2023. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szandika15 válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam, azzal a kivétellel, hogy én utaztam a barátomhoz. Szerintem szépen ülj le a szüleiddel és próbáld megbeszélni velük. Valószínűleg elsőnek nem fog tetszeni nekik az ötlet ami érthető, mivel féltenek. Adj nekik egy kis időt, beszélj velük sokat erről esetleg hagyd, hogy beszélgessenek egy kicsit ők is a barátoddal videóhívásban. A legolcsóbb megoldás az lenne, hogy nálatok marad hosszabb időre, ami nem feltétlenül a legjobb opció ha még sosem láttátok egymást. (Élőben minden másabb)

A hotelen/szálláson nem nagy lehet spórólni, igazából település függő, viszont így is elég drágák.

Ha iskola időben akartok találkozni az pedig nagyon necces lesz. Pont azért mert végzős leszel, sok órád lesz és nem egy könnyű év. Nem tudom hogy ez így mennyire “jó” hogy te 8-9 órát leszel az iskolában ő pedig addig egyedül, amikor pont miattad jön le.

2023. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, éppen ezért terveztünk inkább téliszünet idejére, úgy egy 3 hét teljesen jól kivitelezhető, lehet még a szülők is belemennének, köszönöm a válaszod!:)
2023. jún. 27. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!