Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jól tettem hogy emiatt szakíto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy emiatt szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Van/volt egy barátom akivel 2 hónapig voltunk együtt.

Az okok amiért szakítottam vele:

- nem dolgozik, nem tanul, 22 évesen a szülei tartják el, semmi pénzt nem visz haza, de még csak nem is tanul, mert ha legalább tanulna az is teljesen oké lenne, csak látnám hogy építi a jövőjét..de nem

- nem tetszett neki a hajam hosszúsága mert neki a hosszú haj tetszik nekem meg csak hátközépig ér kb, és ezelőtt mikor nem szóltam neki, majdnem minden héten megkérdezte nőtt e a hajam

- problémázott azon hogy el akarok menni nyárimunkára hogy 16 éves létemre ne függjek mindenben a szüleimtől, és legalább meg tudjak venni magamnak is dolgokat. És ő akarta megmondani hogy milyen beosztásban dolgozzak hogy tudjunk találkozni

-mindemellett, nem tudott teljesíteni az ágyban mert nem tudta hogy kell berakni


2023. jún. 5. 00:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kérdés hogy egyáltalán minek jöttél vele össze. Teljesen más típusúak vagytok.
2023. jún. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még jöhetnek tanácsok
2023. jún. 5. 00:45
 3/19 anonim válasza:
100%

Teljesen érthető a szakítás.

Ebben a korban illik lenni már valami jövőképnek.

A jó együttlét pedig sok mindenen múlik. 🙂

2023. jún. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól tetted. Az, hogy bele akar szólni, hogy milyen legyen hajad, hol és hogyan dolgozz, mikor mit csinálj, az hatalmas nagy piros jelzés. A későbbiekben még rosszabbá válna. Még véletlenül se fogadd vissza, ha esetleg próbálkozna és megesküdne a szomszéd fodrászának az anyósának az életére hogy meg fog változni, akkor se fogadd vissza.

Komolyan mondom.

2023. jún. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

22 évesen nem tudta berakni? :DDDDDDDDDDDDDDDDD

Jól tetted.

2023. jún. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hé, először az én barátom se :D

Mondjuk első volt mindkettőnknek huszonévesen


Kérdező: jól tetted. Ha semmit nem tesz le az asztalra, akkor nincs értelme, jó hogy nem pazaroltál rá több időt. 2 hónap után beleszól az életedbe, képzeld mi lett volna évekkel később

2023. jún. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

22 evesen 16 evesekkel ismerkedik?

Na itt latszik, hogy tenyleg luzer a csavo, eletkeptelen mindenben.

2023. jún. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a felsorolt dolgok önmagukban is eléggé nagy eséllyel pályáznak a szakítóindok címre, de egyben végképp.
2023. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A #8-assal értek egyet. Ne aggódj, jól döntöttél.
2023. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem reagáltam túl:)
2023. jún. 5. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!