Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hiányzik még ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik még ennyire nekem szakítás után is ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel vagyis mostmár exemmel 3 hónapja szét mentünk. Sok hiba volt a kapcsolatunkban sajnos de ő már nem szeret engem többé. Roviden leirom mi tortent: szakitott velem mert osszevesztunk azon hogy nem adja meg nekem az instajat hogy bekovethessem ot. Leszogeznem hogy o tudta a messengerem jelszostol mindenestol en meg instan be se kovethettem pedig akkor mar 1 eve jartunk... nem volt neki instaja de baratnoi rabeszeltek hogy csinaljon es o mondta hogy okes legyen de csak baratnoi voltak rajta meg nagyon szuk csaladi kor. Mint kiderult meg ismerkedett ot egy sracal akivel nagyon jo baratsagba lettek de "csak" baratok..

En nekem mellette nem lehetett lany baratom, igazabol nem is akartam mert ot szerettem igazan de annyira feltekeny volt hogy meg a sajat hugomra is feltekenykedett. Megkertem ot normalisan hogy nekem nagyon rosszul esik hogy o instan mas fiukkal is beszelget es foleg hogy ott talalt maganak egy legjobb baratot es hogy szakitsa meg vele a kapcsolatot. Tudom bunko dolog volt ilyet kernem tole de sajnos nagyon feltekeny voltam a sracra mert mindig rola beszelt es olyan rosszul esett regen meg en nekem mondott el mindent is meg en is neki szoval egymasnak voltunk tenyleg.

Erre o nagyon durvan betamadt engem hogy o biztos nem fogja a legjobb baratjat letiltani miattam meg hogyha valasztania kellene kozulunk ot valasztana. Ezeket amit mondott nagyon melyen a szivembe hatoltak :/ egy 3 hete ugy tunt sikerult megbeszelnunk es kibekultunk es ujra osszejottunk de ott is csak a sracrol bsszelt ugyan ugy amin beragtam ra es eletemben eloszor elkuldtem ot melegebb eghajlatra amivel sajnos nagyon megbantottam ot. Ram irt a baratnoje hogy lehetek ilyen szemet stb.. nagyon rossz lelkiismeretfurdolasom van miatta a mai napig. De ami a legjobban fajt az egesz kozul az az hogy ma meg kiderult hogy osszejott azzal a sraccal.. :/ nem ertem miert en tenyleg megadtam neki mindent, szeretetet, odafigyelest, anyagi tamogatast mindent amit csak tudtam es o megis honapok ota hulyenek nezett engem ezek szerint. Nagyon rosszul esett ez tole es teljesen megroppantam. Mindenben ot latom es remalmaim vannak estenkent is vele kapcsolatban :/ sajnos a mai napig szeretem ot de egyszeruen nem tudom elfelejteni es megorulok mar :(

En 22F vagyok o 17/L



2023. jún. 14. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld úgy felfogni, hogy végre szabad vagy, és kereshetsz egy olyan csajt, aki normális, nem ver át, nem korlátoz és hasonlók.
2023. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj nem találok :/ nem vagyok egy adonisz csúnya vagyok mint az atom. Így születtem ez van elfogadtam. Sok lány instant ghostingol vagy csak friendzone és kész szoval jah na mind1 nem önsajnáltatni akarom magam csak tudom mik a határaim :D
2023. jún. 14. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy aki rosszul néz ki, azzal max megállapodnak a lányok, de amint van jobban kinéző srác már dobják is.

Az a baj, a mai tinik tisztelet a kivételnek, teljesen elveszi az instagram, tiktok, facebook az érték ítéletüket. Azt hiszik amit ott látnak az úgy van, meg az is a gond, ha egy lány jó pasit akar pláne egy tinicsaj felmegy a tiktokra, tinderre és már számtalan jópasit találhat magának.


Első kapcsolatotok volt mindkettőtöknek?

2023. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem volt már mind kettőnknek más
2023. jún. 14. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt, én igazán sosem tudtam sajnos továbblépni egyik exemen sem. De sajnos ismét egy példát láthatunk hogy fiu-lány barátság nincsen. Szerintem próbálj picit idősebb, nem iskolás (max főiskolás) lányokkal ismerkedni, korodbeliekkel, nem tűnik soknak ez az 5 év köztetek tudom, de sokat számít szerintem akkoris még ebben a korban..
2023. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Jaj szegény. Sikerült kifognod egy kontrolmániás kislányt. Eléggé meglepodtem amikor írtad, hogy 22 vagy azt hittem gyerek vagy ha a tini párkapcsolatok kategóriába írsz (barátom is ilyen kis gyerekes ő is 22 végülis annyira nem csodalkozok a gondolkodásodon, nem bántásból!)

Biztos valami megfogott benne ami miatt nehezen megy az elfelejtés, nem érdemes egy percet se agyalni ezen a lányon. Szerintem meg az elég gyerekes ha megadod neki a jelszavadat a fiókodhoz, hát ne turkáljon már benne ha elvileg szeret és veled van nem? Meg ez viszont nagyon durva hogy még be követni se engedett xd

Ez undorító (már bocsi) konkrétan csalt azzal a "baráttal". Nem volt benne annyi gerinc, hogy megmondja esetleg, hogy megismerkedtem ezzel vagy már nem érzem jól magam veled stb. Veszekedéseket generált hogy okot adjon neked vagy akár magának, hogy legyen oka ki mondani, hogy szakítás van. Jól tetted, hogy beolvastal neki! Egy pillanatra se bánd! Undorító egy ember, hogy pont neked áradozott a palirol. Remélem sikerül felnyitni a szemedet és sikerül elfelejtened ezt a rémes nőt és hozzád hasonló korba lévő érett csajjal össze jönni. Legjobbakat!

19/L

2023. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na figyelj:) pár év múlva röhögni fogsz ezen a kérdésen, mert most te más szemmel látod. Ilyen emberek után nem sírunk! Az ,hogy 3 hónap után. Hiányzik meg teljesen normális.majd elmúlik!nekem az első szerelmem 2 évig hiányzott, pedig egy gyökér volt. Most egy olyan ember van mellettem aki becsül,és szeret , eszembe sem jut a régi. Sőt..nevetek magamon:) foglald el magad , sportolj,bármi ismerkedj jár túrázni fiatal vagy.. ne pazarold az időt,mert azt nem kapod vissza :)
2023. jún. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én húsvét körül szakítottam a barátnőmmel, azóta sem vagyok képes feldolgozni.

Szerintem keress embereket, akik szeretnek, boldoggá tesznek. Vagy esetleg egy háziállatot, pl. Egy kutyát.

2023. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!