Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt a fiúk miért csinálják?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a fiúk miért csinálják?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez gyerekesen fog hangzani, de annyira szeretnem tudni hogy azok a fiuk akik parkapcsolatban vannak, miert kovetnek be ismeretlen lanyokat instagramon vagy barhol mashol?

Ha ismered oket akkor oke, de olyan lanyok akikrol fogalmad sincs kicsoda? Sajnos az en baratom ezt csinalja annyi kulonbseggel hogy ot lanyok kovetik be eloszor es o vissza koveti oket. Ez mire jo? Ha erdeklodsz mas lanyok fele akkor miert vagy kapcsolatban?


Tudna valaki erre egy epeszu valaszt mondani?


2023. jún. 15. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Igazából ezt a kérdést én is sokszor felteszem magamban. Van egy ismerősöm full ugyanezt csinálja, de azzal is tisztában vagyok, hogy nem szereti a barátnőjét ahogy kéne, de szakítani nem hajlandó. Őszintén én se tudom, valakinek ez normális és belefér, de a szüleink se csinálják ezt, szerintem egyáltalán nem normális.
2023. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esetleg tippek hogyan jegyezhetnem meg a baratomnak hogy ez zavar engem es ettol kevesebbnek erzem magam mert folyamatosan ezekhez a lanyokhoz hasonlitom magam? :’)
2023. jún. 15. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Talán nyersen hangzik, de ebben az esetben a nemi szervük irányítja őket. Neki pedig úgy mondhatod meg, hogy vagy abbahagyja ezt, vagy elgondolkodsz, hogy érdemes-e folytatni vele.
2023. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ezt hiába teszed szóvá, még te leszel a betegesen féltékeny. Egyszerűen nem kell olyannal lenni, aki ilyet csinál.
2023. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
A változatosság kedvéért, hisz te sem nézegetnél egy képet állandóan.
2023. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Nő vagyok, én is ezt csinálom, sőt az utcán is megnézem a nőket és a férfiakat is ha felkeltették a figyelmemet, van hogy a párommal egymásnak mutatunk embereket hogy milyen jól néznek ki. Számomra ez a normális párkapcsolat. Itt vagyunk egymásnak de nem csak ketten vagyunk a földön. Felőlem nyugodtan nézegessen dögös csajokat. Miért vegyem el a kedvét? Ha ez ekkora probléma lenne neki akkor nem sokáig tartana a kapcsolat mert azt gondolnám hogy "betegesen féltékeny". Ha neked ez nem fér bele akkor szakíts vele.
2023. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Naív vagy, ha azt hiszed csak visszonzás kép követi vissza őket..... ;)
2023. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
5-6-tal értek egyet. Ne csináljunk úgy mintha nem lenne természetes vonzó embereket nézni és követni a neten. Itt a probléma benned van vagy magadban vagy benne nem bízol, esetleg mind a 2.
2023. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

"Ha erdeklodsz mas lanyok fele akkor miert vagy kapcsolatban?"


Ha bíznak benne és lenne önbizalmad akkor nem zavarna. Nincs ezzel semmi baj.

2023. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-9.


Itt mindenki álszent, még csak gondolni se mernek ilyenere nem hogy megnézzenek valakit. A helyes válasz nekik csak az ha kiakadsz iyen apró dolgokon és szidod a másikat.

Mi is együtt nézzük az embereket és követjük őket instán,nagyon jól elvagyunk. Nincs bűntudat mert bűn sincs. Nekem miért fájna az hogy ő jó nőket néz?

2023. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!