Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nemi életet élő, gimis korú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi életet élő, gimis korú lányok. Hogy beszéltek a kapcsolatban a szexről? Simán kimondjátok?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Már nem vagyok gimis. De mikor az voltam, nyíltan beszeltem a párommal a szexről. :)
2023. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mármint konkrétan MIT kellene kimondani?
2023. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Már 13 évesek is dumálnak nagyban róla.
2023. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom a kérdező arra kíváncsi, hogy ha fájt a f.sz befogadása valami miatt, vagy nem élvezett el, esetleg jól esett volna neki, ha kinyalják, etcetera etcetera


Na, hát így kell!

Tudom, tiniként még mindentől is fél az ember, meg kínlódik. Hidd el csajszi, jobban jársz, ha megtanulod kimondani, ami foglalkoztat.


Készülj fel arra, hogy fiatalon még mindenki szívesen okoz lelkifájdalmat a másiknak, így azért gondold át mit akarsz megbeszélni a srácoddal. Viszont, ha nem egy gennyláda típus, akkor nyugodtan terítsd neki a gondolataidat. Akár a veled kapcsolatos gondokról, akár a vele kapcsolatos problémákról.


Amúgy próbáld ki másképp! Először ne negatív dolgot mondj neki nyíltan (ha nincs, akkor meg pláne)! Keress egy olyan helyet ahol nyugton lehettek ketten együtt. Üljetek le a földre lazán, egymással szemben és nézzétek egymást. Mond a szemébe, hogy mennyire szereted rajta ezt meg azt. Figyeld meg mit reagál ezekre, és viszonozza-e.

Ha volt már szex köztetek, akkor nyugodtan tovább is lehet menni, úgy, hogy közben elmondod, hogy ezt meg azt akarod... csinálja így, meg úgy.


Ha ez a "kísérlet" sikerült, és van problémás ügy, akkor már egy kicsit tapasztaltabban állhatsz neki kimondani a dolgokat. Mert ez azért van, hogy mindkettőtök jól érezhesse magát a kapcsolatban.

2023. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nyíltan a legjobb.
2023. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Simán beszélek róla, nincs ebben semmi.
2023. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!