Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Messzire lakik a lány akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messzire lakik a lány akit birok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
17/F Egy lánnyal elkezdtem beszélgetni snapchaten és nagyon megkedveltük egymást. A probléma hogy 200km van köztünk. És így nehéz kivitelezni a találkozókat. A kérdésem felétek hogy mit tegyek? 1 év van még nekem a sulimból és utána már ha komoly a kapcsolatunk akkor akár a költözésre is tudok gondolni. Köszönöm a válaszokat.

2023. jún. 11. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ne add fel, kezdjetek bele egy távkapcsolatba.
2023. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kicsivel több, mint egy év után sikerült a távkapcsolatból összeköltözni, szóval nem lehetetlen a dolog. De nyilván vannak olyan dolgok, amiket fontolóra kell venni:

-Találkozók és abból nem engedni. Tehát ha ti minden második hétvégét megbeszéltek akkor azt próbáljátok meg betartani.

-Szállás. Nyilván hülyeség lenne fél nap miatt utazni, akkor már jó lenne valahol aludni. Nem feltétlen elsőre, de tudnál a csajnál aludni? Vagy szüleid segítenének szállást foglalni? Ha egy idő után a lány jönne tudna nálatok aludni?

- Pénz. Tudom, diák kedvezménnyel a jegy "csak" 4-5 ezer. De az is sok tud lenni hosszútávon. Pláne ha még városon belül is kell utazni, mert akkor napi jegy stb. Tudnátok vállalni?

- Szülők segítsége sem lenne utolsó. Ott alvás, utazás stb...

- Fix dátum amikor vége van a távnak. Ezt nagyon alaposan átbeszélni, hogy ki menne és hova. Mert oké, hogy te majd tudsz menni, de hova? Pályakezdőként egy fizu albérletre elég karcsú lenne (akár kettőtöknek). Vagy szülőkhöz? Oké, meddig?

2023. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a távolság a lényeg, hanem hogy mennyit kell egymásért utazni, illetve mennyibe kerül az utazás. Én például 3 órára lakok a barátnőmtől, de az országbérlettel 1900Ft-ért egy hónapra meg van oldva az utazás, így minden gond nélkül működik a dolog.
2023. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 az, akivel egyet tudok érteni. Nekem működött, 2 éve nem volt ilyen, hogy országbérlet, amivel most jól jár mindenki. Akkor is megoldottuk, itt ez csak annyin áll, hogy mit vagy képes érte megtenni, illetve ő mit tesz meg érted.


Az összeköltözésről annyit, hogy még ki kell ismerned őt, viszont ha komoly kapcsolatnak alakul akkor mindenképpen lépjetek valamerre, mert a folyamatos utazás miatt az idő kikészíti a kapcsolatot.

2023. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!