Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Milyen apróságnak/ajándé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen apróságnak/ajándéknak örültök úgy igazán?

Figyelt kérdés

Barátommal már lassan másfél éve együtt vagyunk és én nagyon szeretem őt ilyen apróságokkal elhalmozni. Személy szerint én nagyon nagy művészlélek vagyok, szóval nagyon gyakran festek neki ilyen apróbb vásznakra képeket vagy írok verseket/történeteket, aminek a barátom mindig nagyon örül.


De ezen kívül alapból minek szoktatok örülni? Pl. szülinapi vagy karácsonyi ajándéknak? Mire "vágytok" úgy igazán?



2023. júl. 29. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Én arra vágyok hogy olyan ruhába ami nekem tetszik egész éjjel kényeztessen. Az élményt ad... Ha most ad egy rajzot akkor max porfogó lenne úgyis.
2023. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló, akkor ha pl. kapnál valami kézműves ajándékot, nem is értékelnéd?
2023. júl. 29. 12:16
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

De de azért valljuk be hogy ezeknek nagy hasznát nem vesszük. Oda adod neki, örül neki pár percig, elrakja és utána ott marad.

Szerintem próbáljatok ki új dolgokat, lepd meg valamivel amivel élményt adsz neki. Legalábbis ha magamból indulok ki.

2023. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

'Művészlélek'

Őrületbe lehet kergetni ezzel a kifejezéssel.

A nyakamat teszem rá, hogy az úgynevezett művészeted színvonala sosem fogja megközelíteni azt a szintet, amely érdemes arra, hogy fogalalkozzon vele bárki is.

2023. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy Picasso, de élvezem azt amit kiskorom óta csinálok ráadásul érdekel a művészet. Senki sem mondta, hogy azt akarom, hogy mások foglalkozzanak vele és nem ebből tervezem keresni a kenyeremet. Szimplán hobbiból szeretek festeni, vagy rajzolni, vagy bármi, amivel szerintem semmi probléma nincs. Nem azért csinálom, hogy másoknak mutogassam a tehetségemet, nem vagyok kiéhezve a figyelemre. :)
2023. júl. 29. 12:50
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Így hó végén leginkább kajának.
2023. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Huuu de sok érzéketken srác van itt. Én művészlélek fiúként gyakran kapok verset a barátnőmtől és imádom. Ilyen nagyobb ajándékoként színház-, vagy koncertjegyet, esetleg könyveket szokott adni. De kaptam már tőle pipát is egyszer, meg együtteses pólót. Én ezeknek mind nagyon örültem, de ízlés dolga, hogy kinek mi tetszik. De írj nyugottan privit ha gondolod, adhatok még tippeket


19/f

2023. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Greg35 válasza:
92%
Minden ember más és másnak örül én pl. többre értékelem a kézzel készült dolgot vagy egy közös élményt, mint bármely porfogó tárgyat. Egyközös élmény örökre megmarad és legtöbbször erősíti a két ember közti köteléket :) De van aki a drága dolgokat szereti vagy épp kajával lehet megfogni 🤷🏻‍♂️ Mivel te vagy vele érezned kell, hogy minek örülhet :)
2023. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Kézműves ajándék jó, de még jobb, ha a szádat is használod.
2023. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Remélem nem baj, hogy lányként válaszolok.

Apróságokkal hétköznap lepem meg őt. Ha boltban járok megveszem a kedvenc csokiját, fürdőbomba, megmasszírozom a hátát, a kedvencét főzöm vagy rendelem.

Az alkalmakra nem apróságot veszek, hanem konkrét ajándékot. Amiről tudom, hogy szeretné, de magának nem venné meg. Biztos neked is van ilyen az életedben.


A profogókat én se tudom értékelni. Bocsi.

2023. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!