Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Milyen apróságnak/ajándé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen apróságnak/ajándéknak örültök úgy igazán?

Figyelt kérdés

Barátommal már lassan másfél éve együtt vagyunk és én nagyon szeretem őt ilyen apróságokkal elhalmozni. Személy szerint én nagyon nagy művészlélek vagyok, szóval nagyon gyakran festek neki ilyen apróbb vásznakra képeket vagy írok verseket/történeteket, aminek a barátom mindig nagyon örül.


De ezen kívül alapból minek szoktatok örülni? Pl. szülinapi vagy karácsonyi ajándéknak? Mire "vágytok" úgy igazán?



2023. júl. 29. 11:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Mint autós, motoros, (volt gamer) srác, sorolom:


-Autóillatosító, autóparfüm, bármilyen tisztítószer, kulcstartó (teljesen jó AliExpressről, ott olcsón tök fasza cuccok vannak), stb.

-Obiban (barkácsáruház) lehet venni párezer forintért Hitachi / Luxtools márkájú csavarhúzó készletet bitfejekkel, és ehhez hasonló szerszámok, stb.

-Pólók, pulcsik, (bögre ne, leszakad a polc annyi van)

-Esetleg parfüm, amit szívesen éreznél rajta (nekem a citrusos-fás világúak a kedvenceim pl. Lacoste Essential - nem az ár a lényeg)

-Kedvenc csokim (pl. Kinder cuccokat szeretem 😋)

-Kávé minden mennyiségben


Csakhogy ne feltétlen "dolgokat" írjak:

-Fagyizás, kávézó, este bárban egy koktél stb. Ebből könnyű tovább vinni az estét sétálni stbstb.


:)

2023. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt barátnőm nagyon sok dolgot készített. Ezeknek nyilván nem vettem hasznát, de én nagyon örültem neki. Az ilyen ajándékoknál arra figyelj, hogy ne legyen túl nagy, mert volt hogy egy A2-es lapra csinált nekem dolgokat és azt már nem nagyon lehet hova rakni. Viszont ami még az ilyen ajándékoknál is sokkal jobb az a közös élmény. Egy koncert/mozi/színház jegy. Vagy bármi személyre szabott. Te ismered, te tudod mi a hobbija, de valami ahhoz kapcsolodó haszna vehető dolog is jó lehet.
2023. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!