Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Féltékenység, szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység, szerintetek jogos? A többi lent.

Figyelt kérdés
Az összes párkapcsolatomban féltékeny voltam, legtöbbször okkal. Sokszor rontott el mindent a féltékenységem, ezért nem tudom jogos-e hogy így érzek. 5 hónapja vagyok együtt álmaim pasijával, minden jól alakul, bemutatott családjának, barátainak, egy hullámhosszon vagyunk, tényleg jó minden. Előttem volt egy 2 éves kapcsolata (miután szakítottak 6 hónapra rá jöttünk össze) és engem nagyon zavar, mert még a kapcsolat elején kiderült hogy üzenget az exével. Állítólag csak a lány írt neki néha ő meg válaszolt. Ez történt 4 hónapja és azóta is gondolok rá, jelenleg sem tudok aludni miatta. Szerintetek ez normális, mit tegyek? 19/N 21/F
2023. aug. 22. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az eszedbejutott esetleg, hogy ezt vele beszéld meg?
2023. aug. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
73%

Mindenképp mondd ezt el neki és ha annyira zavar az a csaj vagy félsz tőle, hogy továbbra beszélget én megkérném, hogy teljesen szakítsa meg vele a kapcsolatot, hogy még hívni se tudja.

Én páromnak is volt egy csaj haverja aki sokszor szerelmet is vallott neki. Elején nem zavart aztán láttam mennyire rámenős a csaj és mikor már engem offolt a csaj miatt elegem lett. Döntés elé állítottam, hogy vagy törli végleg a csajt vagy én léptem. Engem választott és később belátta, hogy igazam volt és gáz a csaj.

Szerintem mindenkinél van egy határ ami belefér, ha téged ez ennyire megbántott akkor neked ez már sok volt.

Beszéld meg vele és adj neki bizalmat, ha ő életed szerelme akkor nincs más választásod csak bízni benne. Persze ha már többszöri eset akkor más tészta.

2023. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ameddig nem találkozgatnak, illetve nem őt választja mondjuk egy közös program helyett, addig nincs ezzel nagy baj. Sőt, igazából követendő példa is, hogy nem kell ok nélkül haragban lenni az exeddel.
2023. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mondd el neki. A beszélegetés a lelke mindennek. Nehogy a vége a félreértések szerencsétlen sorozata legyen.
2023. aug. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
3as válaszolóval egyet értek, vannak érett emberek, attól hogy valaki ex nem kell anyázni a másikat stb, normális emberek módjára is elválhatnak egymás útjai, és 2 évig együtt voltak, normális ha néha néha még megkérdezik egymást hogy vannak mi a helyzet(persze normális keretek között)
2023. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!