Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem a feltekenyseg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem a feltekenyseggel, hogy el muljon? Egyatalan ez így jogos, vagy hülye vagyok ennyire?

Figyelt kérdés
A parom eleg sokszor beszelt nekem mas lanyokrol, milyen szép stb.. lajkok is a részéről. De en akkor minek vagyok? Miért nem olyan párt keres akivel meg van elégedve? Olyan rosszul erzem magam ez miatt, miért nem engem dicsér, miert nem en vagyok szép neki?
2022. okt. 18. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy barom a párod. És meg ne sértődj te is az vagy, hogy még vele vagy egyáltalán.

Ha más annyira tetszik neki, akkor menjen ahhoz, az meg, hogy neked ez nem tetszik teljesen jogos, ezért nem féltélenynek kell lenni, hanem szépen angolosan távozni a kapcsolatból

2022. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
első leírta. +1
2022. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még szerintem nem is féltékenység. Ez egy nagyon jogos észrevétel.
2022. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kuka... Nem csak nézelődik, de még közli is!?
2022. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!