Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ezt még meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt még meg tudjuk oldani? Vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal pár hete jöttünk össze.

Elég messze lakik tőlem, így nem talalkoztunk olyan sokszor,nehezebb volt megoldani és most el fog költözni egy másik országba.

Az elején nagyon odaadó,flörtölgetős volt, sokszor írt egy nap,hívásoztunk stb .. mostanában (kb 1 hete találkoztunk és azóta)viszont alig ír,sosem jön össze a hívás,úgy érzem fontosabbak a barátai (meg minden más),mint én.

Úgy volt,hogy találkozni fogunk,de egyik sem jött össze,mert valami közbejött neki:). Mondtam,hogy mostmár én nem fogok szervezni találkozókat,hanem megvárom,amíg ő csinálja ,de őszintén úgy tűnik,ez sosem fog megvalósulni.

Már mondtam neki ezeket nemrég,volt is belőle egy vitánk,de nem úgy tűnik,mintha megértette volna az érzéseimet,meg amiket mondtam,mert csak védekezett és játszmázott.

Fiatalabb nálam és éretlenebb is,de nem hiszem,hogy ennek csak ez lenne az oka .

Mostanában rossz passzban volt,mondta (miután felhívtam megbeszélni a dolgokat),hogy senkivel nincs kedve beszélni stb ..viszont a barátaival találkozgat ennek ellenére.

Nekem fáj amit csinál és mostanában nem hoz túl sok boldogságot a kapcsolatunk,viszont ő nagyon fontos nekem.


18/L



2023. szept. 6. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el!
2023. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd. Légy erős, de ha eddig nem volt más, úgyis lesz hamar, főleg ha még nagyobb lesz a távolság.

De már az, hogy nem nagyon jelentkezik, arra enged következtetni, hogy vannak "fontosabb" dolgok az életében...

2023. szept. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy csak pár hete jöttetek össze, elég mozgalmas volt az a pár hét. Én is azt javasolnám, hogy engedd el. Nem mondom, hogy nem jó ha a férfi a fiatalabb, de ebben az életkorban még nem jó.
2023. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony nem szeret. Nem a távolság a baj. Hanem ő.
2023. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme.
2023. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy volt,hogy találkozni fogunk,de egyik sem jött össze,mert valami közbejött neki:). Mondtam,hogy mostmár én nem fogok szervezni találkozókat,hanem megvárom,amíg ő csinálja ,de őszintén úgy tűnik,ez sosem fog megvalósulni."

Ha 2x lemondta, fixen nem érdekledsz. Főleg ha nem ajánlja fel másik időpontot.

Ezt vésd a fejedbe.

2023. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj, a személyes találkozó után változott a viselkedése, ez azt jelenti, többet vagy mást remélt.

Ne foglalkozz vele többet, nem éri/érdemli meg.

2023. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
18 éves lány, fiatalabb hülyegyerekkel kavar, férfiak helyett, és csodálkozik hogy nem működik. Nahát. Vajon mi lehet a baj? *surprised pikachu face*
2023. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy másik országba költözik? Nekem úgy tűnik, hogy inkább csak téged akar lekoptatni, csak nem meri megmondani.
2023. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
100%
Ez nem egy kapcsolat.
2023. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!