Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány, aki azt mondta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki azt mondta nekem, hogy ő egy hétig nem bírja ki szex nélkül, szóval ha a barátja addig nem találkozik vele, lefekszik valakivel? Ez így normális, vagy valami baja van?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan, hogy hány éves, 14-16 közötti, de ez extrém. Mondta, hogy barátja egyszer két hétig beteg volt, nem bírta, megcsalta. Nimfomán, vagy mi van vele?
2023. szept. 15. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
D(k) urva.
2023. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy komolyan gondolja, de az is lehet, hogy így akar kitűnni, menőnek mutatni magát, a valóságban pedig még senkivel sem feküdt le.
2023. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Áh, nem, sajnos lehet tudni róla, hogy könnyen adja magát, főleg, ha iszik... De mondom oké, ha nincs barátja, ő dolga, de hogy ha barátja van se bír magával, ráadásul ennyire, az elég extrém.
2023. szept. 15. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ribizli. Maszturbalhatott ennyi erovel
2023. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volna*
2023. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, igen, volt már ilyen téma, hogy miért nem masztizik, erre azt mondta, hogy vallásos neveltetésben részesült, és az bűn... És mondom a "paráználkodás", azt mondja, az más, de a maszturbálás az nagyobb bűn.
2023. szept. 15. 21:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor egy hulye ribizli, folyamat hazudik
2023. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok hülyeséget beszéltem ennyi idősen, lehet a fele se igaz.
2023. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!