Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom ilyenkor ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ilyenkor ez normális?

Figyelt kérdés
A baratommal 5. Hónapja vagyunk távkapcsolatban az elején teljesen jól ment minden èn 3 műszakban dolgozom ami nem könnyiti meg a kommunikációt eddig minden flottul ment de mar az elmúlt időben alig beszèlgetünk nem keres meg ígeri hogy beszelünk de nem keres .Nem tudom mit tegyek ha elmondom neki kiakad hogy ő mindent megtesz .Nem is beszeünk keveset .
2023. okt. 3. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos elképzelhető, hogy ezek a romlás kezdeti jelei. Pláne az, ha ő ingerülten reagál az észrevételeidre. Érdemes lenne hideg fejjel átbeszélni ezt.
2023. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Távkapcsolat, ráadásul fordított műszakban dolgoztok.

Ez nem kapcsolat. Kár ilyesmire időt, energiát, érzelmeket fecserelni.

2023. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2: Pedig még ez sem lenne baj, ha a két fél konstruktívan állna hozzá. De ha az egyik egy lekezelő bunkó, akkor nincs mit tenni, és talán nem is baj, ha egy ilyen kapcsolat nem vesz el éveket az ember életéből. Ennél sokkal jobbat is lehet találni.
2023. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!