Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám a párom tudtára...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a párom tudtára adni asszertív módon, hogy szeretném, ha nem feszülne be a keresetünk különbségén?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolatban sajnos napi szinten téma, hogy én többet keresek, mint a barátnőm és ő rendszeresen panaszkodik, hogy nem jön ki hónap végéig. Odáig már eljutottunk, hogy hagyja, hogy főzzek neki és vigyek át neki kaját, de ha mondjuk pizzát rendelünk, akkor a rendeléseket egyszer ő, egyszer én adom le. De neki így már 20-a körül nagyon elfogy minden pénze, emiatt pedig stresszel.

Én hosszútávon tervezek vele, de ő nem hajlandó drágább utakra sem eljönni velem úgy, hogy nem fizeti a felét legalább. De azt meg nem tudja. Ő azt mondta, hogy ő így inkább el sem jönne nyaralni velem, mert csórónak érzi magát, holott én igyekszem mindent finoman intézni, picit sem éreztetni, hogy hálás legyen - ami nem is áll szándékomban. Szeretem őt és nagyon szeretném könnyebbé tenni az életét így is, de nagyon nehéz.



2023. okt. 9. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ilyen vagyok, és 30 év együttélés sem változtatott meg. Másodállást vállaltam inkább. Külön kasszán vagyunk, de működik. Most vagyunk egyensúlyban bevétel és kiadás terén, így most jó mindkettőnknek.

Furcsa lehet ez, de nagyon rossz érzés volt szegénynek lenni mellette. A másodállás oldotta meg.

S nem változtam azóta sem. Nem jó hír, tudom, és sajnálom.

2023. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküli vagyok. Ha nem fogadnám el a párom "segítségét", éhen halnék. Néha lejebb kell adni az egóból.
2023. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Utazás= ajándék születésnapra, névnapra, megismerkedésetek fordulójára, karácsonyra.
2023. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!