Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azért nem tudom elefelejtemi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem tudom elefelejtemi az exem mert én vagyok a hibás mindenert?

Figyelt kérdés

most májusban szakítottunk, júniusi hónap ugye nehezen ment, július közepéig, nagyon nehezen, egy fél éves kapcsolatról van szó. Július közepe után szeptember közepéig minden nagyon jól ment keveset gondoltam rá de még könnyeztem el magamat miatta párszor, de már tudtam nevetni és boldog lenni, új barátokat szerezni. szeptemberben közepétől egészen idáig egyszerűen meg már kivagyok, úgy érzem magam mint a legelején ahogyan éreztem... júniusban. vajon miért van ez hogy pont suli időben 2 hét múlva lesz hogy "1 évesek lennénk" és ez is kikészít, vajon ezért vagyok ilyen levert és sokat gondolok rá és sírok, hogy lehet én vagyok a hibás, mások és én is úgy gondolom, hogy nem én vagyok, sok traumát okozott nekem és leis fogytam miatta a kapcsolat alatt is, tönkre tett engem, az önbizalmamat, mindent. Így fogalmam sincs, már unom, mikor lesz vége? hogy kiheverjem belőlem "őt".

(mind a ketten hibásak vagyunk)


16L



2023. okt. 13. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Keress új pasit

Biztos találsz majd olyat aki megbecsül

Amúgy gondolj arra hogy te vagy a legszebb vagy

2023. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen mindegy, hogy ki a hibás. Szomorú vagy, mert vége lett, de érzelmeid még voltak, ennyi az egész.
2023. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!