Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az beteges, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az beteges, hogy álprofilról bekövettem a barátnőm összes privátban lévő ismerősét IG-n?

Figyelt kérdés
MErt látni akarom, mit tesz, kivel és hogy. Látni akarok képeket, videókat róla. Látni akarom azt, hova megy, kivel megy, mit csinál... És mert szükségem van minden információra róla.
2023. okt. 17. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan bizalom van köztetek a pároddal, hogy ő számol be minden lépéséről önként, az egy dolog. Lestalkolni a barátain keresztül, álprofillal, titkolózva, az egy másik és egyáltalán nem oké. Egyrészt a párja vagy, nem a gondviselője, nem tartozik neked elszámolással az idejéről. Másrészt pedig milyen jogon fosztod meg ettől a minimális magánszférától? Ráadásul ezzel belerángatod a barátait is a szituációba, akiknek fogalmuk sincs a te ügyködésedről, és a végén még rajtuk is csattanhat az ostor. Ebben a helyzetben mindenkinek ártasz, szimplán azért, mert neked "jól esik mindent tudni". Töröld a profilodat, és ha majd a párod úgy érzi, akkor magától magától fogja elmesélni miket csinál. Ne akard számonkérni, ha valamit nem oszt meg. Két különálló ember vagytok, nem a részed, nem tartozik neked semmivel. Ha az én barátomról derülne ki, hogy ezt csinálja, garantáltan helyben szakítanék vele, és biztos vagyok benne, hogy a te barátnőd sem ugrálna örömében.
2023. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. okt. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!