Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Továbblépett rajtam, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbblépett rajtam, vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés

Nem rég megállapodtunk egy szünetben, de egy olyan szünetben, hogy nincs kőbe vésve, hogy lesz ebből valaha ismét valami. Sosem voltam még ilyen szerelmes, de az ő állítása szerint az érzelmei majdnem teljesen kihaltak irántam, mert a mostani időben sokat stresszelt a suli, meg a vizsgák miatt, úgyhogy nem is volt ideje rám, alig találkoztunk.

Egy a baráti társaságunk, úgyhogy kimentünk inni egy nappal később a megbeszélésünk után, ő pedig úgy viselkedett, mintha szinte mi sem történt volna. Flörtölt velem, felhozott olyan dolgokat, amiket csak én érthettem, sokszor hozzám szólt, reagált a megszólalásaimra, pedig én direkt ügyeltem rá, hogy figyelmen kívül hagyjam. Amikor elköszöntünk egymástól, az is olyan normális volt, miközben elmentek, félre fordított fejjel, sokáig a szemembe is nézett. Teljesen összezavart, a barátnőim is azt mondták, nem értik mi van.

Megjegyzés; ő nem ivott szinte semmit.


Mit gondoltok, mi mehet át a fejében? Csak hülyít engem?



2023. okt. 23. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szünet azt jelenti általában, hogy meg akarja próbálni valaki mással, de ha az nem sikerül, akkor visszajön hozzád.
2023. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

szünet?

te komolyan elhiszed, hogy szeretni fog utána?

2023. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyítés, szerintem. Mi az, hogy kikapcsolja, majd bekapcsolja az érzéseit. Ez nem így működik, hogy óóóó, ha baj van, nem szeretlek, ha épp unom a banánt, akkor torkodra tolnám a banánt. Ez játék. Ennyi.
2023. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nincs ló, jó a szamár is".
2023. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő akarta a szünetet ha jól értem, akkor hülyít, lehet, hogy békülni is akar (pár hétre) de nem vesz komolyan.
2023. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor miért flörtölget velem? Miért csinál úgy, mintha mi sem történt volna? Összezavar.
2023. okt. 23. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy kapható vagy még a dologra. Látja, hogy neked vannak még érzéseid.
2023. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem hagyjad.. 1 szünetből 2 lesz.. aztán 3. előjönnek a gondok ez a tapasztalat. közben meg megcsal téged.. hülyít.. elpazarolja a fiatal éveid!

de úgyse fogsz az okos szóra hallgatni.. én se tettem

2023. okt. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Játszik.

Megnézi melyik csaj ugrik nagyobbat érte.

Te, vagy aki miatt a szünet van.

2023. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!