Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ebben a szituáci...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a szituációban, mi lenne a megoldás? Szakítás? Hagyjak időt magunknak?

Figyelt kérdés

A sztori röviden annyi, hogy eddig melegnek hittem/mondtam magam, viszont úgy éreztem, hogy egy bizonyos lánnyal tudnék kapcsolatban lenni. Kicsit meggondolatlan voltam, nagyon gyorsan haladt ő is, én is, így végül kapcsolat lett belőle, viszont gyakran érzem úgy, hogy nem vonz maga az ember, csak az a pillanatnyi izgalom amit az érintkezés okoz. Jó barátnak tartom, de sokszor csinál olyan (apró, nem jelentékes) dolgokat amik kicsit ilyen turn offként érnek (nem szoktam jelezni hogy ez meg az nem tetszik, mert tényleg semmiségek pl.: olyan szavakat, kifejezéseket használ ami számomra kínos/nevetséges). Azon gondolkodtam hogy lehet nem is voltam bele szerelmes soha (főleg ha pár hét alatt "kiszerettem" belőle pf), csak jó érzés valakihez odabújni, megfogni a kezét, stb.. Ezt a gyanúmat az is igazolja valamilyen szinten, hogy határozottan tetszik más is a lány melett, sőt van aki jobban bejön mint ő, legalábbis fizikailag (nem szeretném megcsalni, de nem érzem azt hogy ki tudná elégíteni a szükségleteimet hosszú távon).

Még elég friss a dolog, tehát egyelőre nem biztos hogy szeretnék szakítani, de szerintem határozottan nincs jövője a kapcsolatunknak, részemről legalábbis, mert ahogy érzékelem ő eléggé belém van esve (ami szintén kicsit kínos, mert én nem szoktam ilyen hamar kötődni, de emellett tudom hogy mekkora csalódás lenne neki a szakítás).

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Hagyjak időt a dolognak (még csak pár hetes az egész, tehát nagyon az elején vagyunk) vagy jobb letisztázni a dolgokat már most? Én úgy érzem, hogy az időmet vesztegetem azzal hogy foglalt vagyok, de emellett megbánti se akarom (ez az első kapcsolata akárkivel is, nagyon tapasztalatlan és tudom milyen izgalmas lehet neki ez az egész új élmény).



2023. nov. 5. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
“Szerintem határozottan nincs jövője a kapcsolatunknak” ezzel részedről a kérdés nem kérdés. Az ha szánalomból vagy vele és húzod az idejét ahelyett, hogy ezidő alatt amit veled tölt mást keresne magának többet ártasz neki, mint azzal, ha szakítasz vele. Szerintem mondd el neki amit érzel és ne húzzátok egymás idejét.
2023. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 staaay_8 válasza:
78%

szia! Én azt mondanám, hogy jó nem szidni akarlak, nyilván mindenkinek megvan a szemszöge, de szerintem ez így kicsit gázos, de most mindegy én ezeket mondanám

- adj neki még egy esélyt, próbáld meg megérteni, megszeretni, elfogadni, de ha ez nem megy akkor ne kínozd inkább szakíts vele minél hamarabb, hogy gyorsabban túltehesse magát rajtad, ha tényleg nem érzed az igazinak, akkor hagyj fel ezzel, így nemcsak neked, de neki is sokkal jobb lesz, ha megvan az igazi, akkor azt érzi az ember, lehet hogy neki is csak átmeneti az egész

én így gondolom, de lehet neked más a szemszöged

2023. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy meleg vagy megis belement?
2023. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szakits vele es keressetek magatoknak mast. Te maradj a fiuknal, o maradjon a heteroknal. Az, hogy mas szakavakat hasznal es idegesit, a jarasotok elott is hasznalhatta. Akkor nem idegesitett?

Szerintem csak kaptal az alkalmon, hogy egy no irant is ereztel "valamit" es elsietted, a szerelem nem par het alatt mulik el.

Mondjuk szegenyt sajnalom, hogy te vagy neki az elso, jobbat erdemelt volna (nem a szemelyedre mondom, hanem a szituaciodra, melegsegedre).

2023. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 igen, még pár éve vissza is utasítottam e miatt az indok miatt, aztán kicsit elkerültünk egymástól, egy bő éve kezdtük újra barátkozni egymással
2023. nov. 5. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Nyergelj át a csajra. Hosszú távon sokkal jobban jársz.
2023. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!