Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van okom feltekenynek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom feltekenynek lenni?

Figyelt kérdés
sziasztok.a baratommal 5 honapja vagyunk egyutt,junius ota. viszont mar azelott reg ota kkavarunk es akkor is mar ugy viselkedtunk mint akik egyutt vannak. van egy lany legyen a neve kati. ot szilveszterkor ismertuk meg. aztan marciusban volt egy buli ahol talalkoztak,viszont ott nem tortent semmi koztuk ezt biztosra tudom,szemtanuk altal is. de ott a buli kornyeken elkezdtek instan beszelni,nemtudom mikor pontosan,a csaj latszott h ra van allva a baratom kedvesen de baratian irt neki tudtommal,nem lattam sokat a beszelgetesbol viszont abban nem volt semmi kiakaszto max 1 sziv kb 3-4napot beszeltek de kepesben is. aztan mondtam neki h nagyon zavar h beszel azzal a lannyal,a baratom meg leirta neki h ne olelgesse stb mert engem nem akar szomorunak latni tehat kozolte vele h en vagyok neki,utanna meg par mondatot beszeltek utanna tobbet nem. neha odajon a lany a barati tarsasagunkhoz (amiben en is es a baratom is benne vagyunk) a baratom vissza se koszon neki,ha latja h valahol ott van,oda se megy. kikovette mindenhol. bizonyitott azota nagyon sokat,azt tudom h most semmi okom nincs arra hogy feltekeny legyek viszont nem birom kiverni ezt a fejembol,nagyon bant h nem lattam az egesz beszelgetesuket amiz mat nem is fogok mert baratom kikovette,ha odajon a lany egybol megfogja a kezem elkezd puszilgatni olelgetni. nagyon zavar h nemtudom mit beszeltek,nemtudom higyjek e abban hogy tenyleg semmi olyat. azt nem ertem foleg h a lans mar egybol ugy irt neki h ,,jaj de cuki vagy” (erre baratom nem irt semmit csak egy kerdojelet) es h ezek utan miert beszelt vele tovabb.

nov. 22. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy
nov. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Semmi önbizalmad nincsen, így nem jó kapcsolatban lenni. Bíznod kell a barátodban: nem azért, mert nem beszél vele, hanem mert ő a barátod. Nem megijeszteni akarlak, de attól, hogy nem beszélnek instán, attól még simán megcsalhat...
nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2es valaszolo

igen tudom,viszont en tudom hogy nem csal meg. minden nap kb egyutt vagyunk,az egesz csaladjat ismerem van hogy az anyukajaval csak ugy telefonalok,a huga mindent elmond nekem szoval o tuti mondana,tudom hogy nagyon szeret. csak ezek a regi dolgok nagyon osszetortek.

nov. 23. 10:23
 4/4 anonim válasza:
Ismeros a feltekenykedes en is sokat ragodom mult beli dolgokon de ez normalis a baratod fixen nagyon szeret teged es nincs miert aggodnod az hogy a baratod bejon mas embereknek ez zavaro tud lenni en tudom de sajnos ez benne van ameddig nem viselkedik veled furan nincs mitol felned
nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!