Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van okom féltékenynek lenni? 20/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni? 20/F

Figyelt kérdés
20/F vagyok, barátnőm 18/L. 60 km-re lakunk egymástól, ezért csak hétvégente tudunk találkozni, másfél éve vagyunk együtt. Eddig nem adott okot arra, hogy féltékeny legyek. De 3 hete minden nap egyik fiú osztálytársa viszi őt suliba kocsival és viszi haza, és ha a barátnőm még akar valahova menni, oda is elfurikázza a srác. Ez a srác saját kocsija, nekem nincs autóm, még nem engedhettem meg magamnak
2017. márc. 22. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lányként mondom, hogy engem eddig csak olyan srác akart furikázni aki randizni is hívott. Amikor együtt voltam barátommal egyszer se engedtem meg, hogy bárhová is elvigyen és miután szakítottunk utána se ültem be a kocsijába.

Megértem ha féltékeny vagy. Talán beszélned kellene erről barátnőddel. Mond el, hogy ez neked rosszul esik és oké hogy benne megbízol, de a srácban kicsit sem vagy biztos.

2017. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!