Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék kevésbé féltéken...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kevésbé féltékeny lenni?

Figyelt kérdés

A barátommal már lassan 1 éve vagyunk együtt és május végén éve kitalálta, hogy néhány barátjával összeállt és elkezdtek zenélgetni. Be akarnak venni egy lányt is és sokkal szebb nálam (legalább is én így látom) és őbaz egyetlen lány közülük. Barátom nem szeretné, ha elmennék meghallgatni őket, majd csak akkor, ha olyan lesz, hogy több ember is hallja. Kicsit ezért is gyanakodom, mert múltkor felajánlottam, hogy meghallgatnám őket és ez volt a válasza.


17/L


2016. nov. 2. 13:38
 1/2 striga ***** válasza:

Próbálj meg bízni benne, ha szeret nem csal meg, ha igen, akkor mehet a francba.

Szard le a másik csajt, dolgozz az önbizalmadon, szeretned kell magadat. Ismered a barátodat, te tudod, hogy milyen. Ne ess bele vakon a féltékenységbe, inkább próbálj kimászni belőle, mert az csak rosszat tesz a kapcsolatotoknak.

2016. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj rögtön a legrosszabbra, próbálj meg bízni benne. Ha tényleg szeret téged akkor senki más nem kell neki csak te. Én sem örülnék ennek a szituációnak, a meghallgatásról pedig annyit, hogy valahogy győzd meg őt arról, hogy te is szeretnél elmenni és nem szólnád le őket, hogyha nem úgy sikerülne.
2016. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!