Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van okom féltékenynek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
17/L 17/F pár hónap múlva 18 èvesek leszünk ès majdnem 2 ève együtt vagyunk. Sose voltam fèltèkeny típus. De most mèg is az vagyok nagyon. A barátom az osztalytarsam es van egy lány az osztályunkban aki mikor összejöttünk előtte egy nappal megkèrdezte tőle fb-n járna -e vele. A barátom nemet mondott ès el is küldte nekem az üzit. Nagyon örültem neki,mert elèg csinos,szèp lány. De tudta h osszefogunk jonni,mert már akkor megfogta a kezem átkarolt meg mindenki erről beszèlt:/. Ezen èn nem tudtam túl tenni magamat vagy is mèg mindig igyekszem. Nyáron láttam,hogy beszèlnek fb-n ès nagyon elszomorodtam. Meg mindig mikor meglatom oket egyutt ahogy kettesben beszelgetnek a teremben vagy a folyoson a szivem osszeszorul es sirni van kedvem. Egymás mellett ulunk. De nyelven nem egyutt vagyunk. Akkor mellette ul:/. Es mikor felhoztam neki vmikor is h bant h azt irta mikor osszejottunk. Arra azt mondta a baratom h o semmi ilyenre nem emlekszik. Mintha nem is lett volna ilyen ,áh :( Hogy győzzem le :'''''(((

2015. szept. 3. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nincs okod :))
2015. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:):):) Remèlem ,h így van:/
2015. szept. 3. 22:44
 3/10 anonim válasza:
Szerintem sincs. Hiszen a barátod téged választott lett volna lehetősége area hogy a másik lámyt válassza de ő téged választott szerintem ne aggódj ;)
2015. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz csak attól fèlekb,h azóta eltelt 2 èv ès mivan ha rájött,h rossz dontes volt:( koszonom a valaszokat! Sokszor ugy erzem h ugy van ahogy mondjatok csak akkor amikor vele latom akkor kezdem erezni a sirhatnekot esba szivdobogast:/
2015. szept. 4. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én elmondanám a helyedben barátodnak, szerintem ez nem olyasmi, amit tűrni kéne.
2015. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam ma neki , es rossz volt mert nem ertette h feltetelezhetek ilyet meg várta az okokat h mibol gondolom h nem szeret engem holott ilyet nem is mondtam.:/ mindegy arra jutottunk engem szeret es pont. A többi már rajtam áll ès magamnak kell megküzdenem az èrzèseimmel. Èa lejjebb adni a fèltèkenysèggel. Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 16. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ő is segíthet, hogy ne legyél féltékeny... Pl. nem puszipajtáskodik olyan lánnyal, aki egyszer már hajtott rá. Mondjuk fölösleges bizalmatlannak lenni, de a hangsúly itt inkább azon van, hogy ha szeret, nem okoz neked direkt fájdalmat. Persze ez csak az én nézőpontom... Nem lennék a helyedben. Nekem már az is elég rossz, hogy rendszeresen összefutni a barátom exeivel a környéken.
2015. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ígyvan mèg hozzá mögöttünk ül. Mivel osztálytársak vagyunk mind3-an ès mindig óra vègèn beszèlnek valamit akkor èn egyből megyek is ki a termeből:/
2015. szept. 18. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég kínos helyzet. Nem mondom, hogy vesszetek össze... Nem dönthetek helyetted és nem is szeretnék. A féltékenység rossz dolog, megmérgezi a kapcsolatot és lerombolja a saját magadba és másokba vetett bizalmad is. Ha barátod ilyen könnyen leráz és tovább folytatja az orrod előtt, akkor vagy meg se fordul a fejébe, hogy több legyen köztük, vagy nagyon ügyesen játszik (én szorítok, hogy az előbbi legyen). Te hogy vagy azzal a lánnyal? Lehet nem ártana "összebarátkoznod" vele. Ha nem hagynád őket folyton kettesben, hanem mondjuk "beékelődnél" közéjük, akkor talán jobban átláthatnád a dolgokat... Ha tényleg csak barátok, akkor szerintem egyáltalán nem zavarnád őket, sőt még örülnének is neked.
2015. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát èn kedves vagyok a lánnyal egy èvig kerültem ès mèg köszönni se akartam, de nem vagyok az a harag tartó ès èn is próbálok mèrlegelni, hogy lehet az lenne a legjobb, ha jóba lennèk vele ès akkor hátha megtudnám, hogy a barátom után vonzódik -e mèg ès a barátom ő utána. Szoktam vele beszèlgetni mikor a barátom nincs ott, mondhatni jóba is vagyunk, de azèrt nem esünk túlzásokba de mikor a barátom ott van akkor èn egyből elmegyek mert nem akarom hallgatni őket:/ de majd igyekszek most már nem elszaladni hanem ott maradni es felterkepezni a terepet!:/ bármennyire is nehèz nekem. Köszönöm a segítsègedet:)
2015. szept. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!