Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megcsalt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés
3 napja szakítottunk a párommal. Kb. 2 hónapja kezdődött a gond, előtte semmi probléma tényleg nem volt köztünk, a közös jövőt terveztük, tiszteltük,szerettük egymást. Egy fél éve munkahelyet váltott, ahol is egy idő utan el kellett kezdenie utazni is, először arról volt szó, hogy csak egy hétre aztan két hetet itthon, az elején nem is volt semmi gond belőle, működött minden, aztan volt egy alkalom, amikor már több mint két hete ott volt és folyton távolabbi időpontokat mondott, hogy mikor tud haza jönni, mert a főnökének szüksége van rá, én ezeket nagy nehezen de elfogadtam, de elkezdett a viselkedése is megváltozni, egyre ritkábban írt, keresett. Volt hogy délutántól másnap estig nem reagált semmire és erre azt mondta hogy a főnökénél maradt a telefonja.. ezen kiborultam mert eléggé aggodtam, meg is mondtam neki, hogy többet ilyet ne csináljon, valahogy jelezze, hogy rendben van. Aztan két napra rá, megcsinalta ugyanúgy. Majd haza jött, akkor azt mondta most egy darabig itthon tud lenni, de egyre csak süllyedtünk le, állandóan azt mondogatta hogy fáradt, ki van égve, hozzám sem ért, nem csak szexre gondolok, előtte mindig dicsért, fogdosott, ha fáradt is volt meg tudta oldani, hogy minimális törődést nyúltson, de most semennyire sem, én meg még elkezdtem keresgélni, hogy biztos depressziós és hogy hogy tudok segíteni neki, rendszeresen nem vette fel a telefont, nem is hívott vissza, éjfélkor ért haza, én meg már elkezdtem teljesen összezuhanni, nem tudtam mi történik, nem ismertem rá. Mikor betelt a pohár akkor ott hagytam és mondtam neki, hogy eljövök egy hétre addig gondolja át, hogy van-e értelme ennek, különben én befejeztem. Mielőtt találkoztunk én biztos voltam benne, hogy ennek vége. Mikor találkoztunk azt mondta, hogy nem tudja miért és hogyan alakult ki, de ő már nem érzi azt. Támogatni akar stb. Nem sirtam, az előtte két hónapban annyit sírtam, hogy már nem maradt, összapakoltam a cuccát és elküldtem, csak valahogy nem fogom fel, valami oka kell legyen, hogy az ember egyik pillanatról a másikra kiszeressen a másikból, főleg ha előtte oda vissza volt értem. Végig arra gondoltam, hogy beleesett valakibe, csak kétségek között van és nem ismeri el. Emberek vagyunk, hibázunk, én azon nem tudom magam túltenni, hogy miért hitegetett akkor két hónapig, hogy minden rendben lesz, velem tervez.. ennyi ideig nem tudja az ember eldönteni, hogy mit érez? Amikor valamire szüksége volt, akkor normális tudott lenni, mondjuk Cica utalsz nekem 30.000-et, vagy Életem el tudsz menni nekem a gyógyszertárba. Ezen kívül már semmi becézgetés nem volt. Én csak próbálom megérteni, már nem várom vissza elfogadtam. Csak hülyének érzem magam, hogy utolsó pillanatig saját magam elé helyeztem,mikor ő szarba sem vett engem..

dec. 3. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen történt itt megcsalás. Az is lehet benne persze, de szerintem egyszerűen az, hogy kötetlenül volt valahol nélküled. Egyszerűen azt hozta nála, hogy jobb nélküled.

Lehet, hogy egy kicsit túltoltátok az együttlétet a közös időkben és te pedig rosszul viselted a különlétet.

Ne parázd túl a dolgot szerintem sokkal jobb hogy ez kiderült így és van esélyed arra, hogy egy olyan pasit találj akinek pont az kell amit te nyújtasz és neked pedig az amit ő.

Lépj tovább, ne agyalj feleslegesen azon, hogy miért történt ez. Biztosat nem fogsz tudni kideríteni. Az élet ilyen. Jobb mint 14 év után elválni. Hidd el, ebben biztos vagyok.

dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy egy harmadik fél miatt lesz vége egy szerelemnek.

Egyszerűen csak vége lesz, mert más élethelyzetben, más emberek között, másképp érezte magát és ez tetszik neki.

dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy megcsalt vagy beleszeretett valakibe. Ha magamból indulok ki én erre gondolnék.
dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!