Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Járnátok egy "NPC" lánygyerekkel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy "NPC" lánygyerekkel?

Figyelt kérdés
Nem hallottam még beszélni, csak ül egyhelyben és telefonozik. Kíváncsi vagyok milyen lehet egy ilyennel.

dec. 3. 16:10
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%

Nem tudom, rám is mondták már párszor, hogy egy nem játékos karakter vagyok:)

Pedig ez csak attól függ, hogy mennyire érdekel a másik.

dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
NPC xD Amúgy nem lenne azzal bajom hogy kevésbé társasági ember. Viszont valószínűleg nem tudnék a közelébe férkőzni, mivel én sem vagyok valami beszédes/kezdeményező típus.
dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 October15 ***** válasza:
93%

2.: Lőj le egy csirkét a közelében, az működni szokott.


Kérdező: Értem én hogy ez itt most nagyon vicces meg minden, de szerintem ha úgy akarod leírni valaki személyiségét, hogy "NPC" majd "egy ilyen"-ként referálsz rá akkor pls. ne menj a közelébe. :) Jobb lesz neki úgy.


Amúgy a helyedben nem vonnék le messzemenő következtetéseket abból, hogy hogyan viselkedik valaki az iskolában. :D Így tőrténnek az olyan esetek, hogy elmész a csajhoz és röhögsz egy jót azon, hogy az 1-ik ajtón kint van, hogy "veszélyes állatok", bemész és vissza néz rád egy kifejlett tigris piton meg vagy 50 tarantula. :D

dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki nem igazán társasági ember, kapcsolatban lehet egy teljesen jó partner.
dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én már nem vagyok tini, de másfél évig jártam egy hasonló lánnyal/nővel. És életem eddigi legjobb kapcsolata volt. Igaz, vége lett, részéről elmúltak az érzések sajnos, de ameddig együtt voltunk, az maga volt az álom. És lehet, hogy másokkal szemben extrém visszahúzódó, de velem meg nem volt olyan pillanat, amikor unatkoztunk volna. Bármiről órákon át el tudtunk beszélgetni, és rengeteg közös élményt szereztünk.
dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha te járnál egy lányGYEREKKEL, akkor egy pedofil vagy.
dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer egy táborban engem is NPC-nek neveztek, mert idegenek között kevésbé vagyok szociális. Viszont, barátaimmal meg tök nyitott tudok lenni.

Lassan egy éve kapcsolatban vagyok.

Szóval, ne az alapján ítélj, amit látsz, mert az az adott lány életének csak egy kis szelete.

18/L

dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 NTBS ***** válasza:
Igen.
dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, nekem az ilyen "visszahúzódó" introvertált lányok a gyengéim. Hogy ne csak negatívak legyünk :3
dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 October15 ***** válasza:
49%
Meg amúgy ha Starfield NPC akkor tök hasznos, eladsz neki valamit, be glitcheled magad a pálya alá és kiveszed a zsetont a ládájából. :D
dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!