Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Diszlexiás a fiú, akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszlexiás a fiú, akivel ismerkedek. Bunkóság lenne a hibáit kijavítanom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, most valószínűleg sokan meg fognak kövezni, de néha egyszerűen egy képtelenség elolvasni amit ír, ami zavar is, de még nem említettem neki, mivel nem akarom megsérteni. Még igazából csak kavarunk, távkapcsolatban vagyunk, de a tervek szerint még most decemberben fogunk is randizni.

Nem csak azért javítganám ki a hibáit, mert zavar, hanem azért is, hogy ezáltal ő is fejlődjön valamit. Elhagyni pedig csak ezért biztosan nem fogom elhagyni!



dec. 7. 18:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök felesleges, nem fog fejlődni. Ha valamit nem tudsz megfejteni, akkor udvariasan kérd meg, hogy írja le újra vagy máshogy
dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 MalwareShop ***** válasza:
100%
Igen, bunkóság lenne, és azt sem értem, miért akarnád kijavítani, ha tudod, hogy diszlexiás.
dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol van normális fejlesztés vagy ellátás mindenkire. Ideálisan kettő gyereket lehet fejleszteni pár órában. Nem 5-7, mint a legtöbb magyar iskolában. Mégis a magyar oktatásról van szó. Eljátszhattot a magyar tanárt, de idegesítő lesz neki.
febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!