Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Csütörtökön találkoztam a fiúval aki tetszik, össze is jöttünk, de mondta hogy ne mondjam el senkinek hogy együtt vagyunk az iskolában, mert nem akarja hogy mindenki erről beszéljen.

Másnap az iskolában észre vették rajtam hogy tetszik mert mindig nevetek, zavarban vagyok a közelében, és nem tagadtam le, és csak annyit mondtam hogy tegnap találkoztunk és beszélgettünk, és ma is fogunk 3 órakor. Következő szünetben oda mentek a fiuhoz, elmondták neki hogy ezt mondtam, neki erre a válasza annyi volt "én erről nem is tudok" stb... mindent tagadott.... mindenki neki hitt, az egész iskola rajtam röhögött, és engem gunyolt, és kiabaltak a folyosón hogy "jaaj én is találkozok vele 3kor" és rohogtek. Elkezdtem sírni óra közepén, senki nem érdekelt. Mikor mentem haza engem bámult mindenki és rohogtek, egy fiú oda jött hozzám és mondta hogy "mesélték hogy azt hazudtad együtt vagy xyvel és bömböltél egész órán mert hazudtál"...


dec. 9. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, jó otromba közeg lehet a suliban nálatok, erről érdemes lenne közösen beszélni.

A srác vagy magától túl óvatos, vagy mert belátta, hogy ilyen bántalmazó a hangulat. Ettől függetlenül ki kellett volna állnia melletted. Úgyhogy sértődj meg rá. Persze még éretlen, ezeket most tanuljátok meg...

dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Legyen már egy kis önbecsülésed, megalázott, nem válal fel, nem áll ki érted, szóval hagyjad az ilyet. Tudom ez így nagyon ciki, de elfogják felejteni egy idő után.
dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, hogy mindenki hibás valamennyire. A srác nyílván sejtett valamit, ezért akarta, hogy ne mondd el senkinek. Azzal, hogy mégis elmondtad ezt, végülis te okoztad a gondot, de való igaz, hogy ha már így történt, kiállhatott volna melletted.
dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!