Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kéne kiviteleznem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne kiviteleznem hogy ne haragudjon meg?

Figyelt kérdés

Egyszerű leszek. Párom 17 éves lány, végzős gimis, most lesz az utolsó osztálykirándulása. Kérdezi tőlem hogy mi a baj, de nem akarom elmodani neki az igazságot, mert félek hogy megbántom vele és megharagszik, vagy valami féltékeny f@sznak hisz.

Most pénteken lesz ugye az osztálykiránduláson, őszintén tényleg attól félek hogy betèpve, a sárga földig leissza magát, és valami hülyeséget csinálni, vagy valamelyik sráccal valami intimet. Azóta van ez bennem, ez a bizalmatlanság amikor előző nyáron elment bulizni és úgy mesélte hogy meghívta valami srác egy kör piára őket, meg táncolt is vele mint ha valami termesztés dolog lenne. Lehet velem van a baj



dec. 11. 19:40
A kérdező szavazást indított:
Szakítsak vele, és legyek inkább egyedül
Győzzem le magamban és fogadjam el hogy más palikkal is beszélget és jár bulizni
Tűnjek el szó nélkül.
Tegyem magam túl az egészen és csak sodródjak az árral
Legyek úgy vele hogy sok lány van még és nem szabad előre tervezni egyel sem
Szépen lassan távolodjak el és hagyjam hogy ő szakítson
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Normál aggodalom és van alapja is. Fiatal koromban rendszeresen ez volt a műsor, amit kifejezetten untam már egy idő után, de megtaláltam rá a megoldást. Amit nem mondok el:)
dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Beszélj vele erről.
dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
most még aggaszt a dolog, majd miután cuckold lettél, alig várod, hogy legyen lehetőség megpakoltatni az asszonyt
dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
A buli meg az osztálykirándulás azért kicsit más. Nem mondom, hogy soha nem történik olyan, hogy valaki becsempészik piát, isznak stb, de egy osztálykirándulás azért annyira mégsem kötetlen, mint egy buli. Mondjuk az, hogy táncolt egy csávóval valami bulin, ha csak ennyi történt, nekem azzal nem lenne problémám.
dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
"de nem akarom elmodani neki az igazságot" - Szerintem szakíts, hiszen egy egyszerű félelmet sem vagy képes megbeszélni vele. Plusz ezek szerint se önbizalmad nincs, se bizalmad felé.
dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

1) Miért vagy együtt olyan lánnyal, aki beszámíthatatlanra képes részegedni, osztálykiránduláson, ráadásul 17 évesen?

2) Ugyancsak a bizalom: ha hűtlennek gondolod, és egy esetleges megcsalás vagy hasonló zavarna, miért vagytok együtt?

dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

“őszintén tényleg attól félek hogy betèpve, a sárga földig leissza magát, ”


????

Gimnáziumi osztálykiránduláson? Tanári felügyelettel?


Na, azt adná az Úristen annak a tanárnak, aki így vigyázna a rábizott gyerekemre.


A kérdésedre meg: ha nem bízol a barátnődben, akkor nem is érdemled meg. Akkor a kapcsolatod nulla.

dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Szia. Igen, velünk van a baj emberekkel. Velem is, veled is, meg mással is. Mindenkivel. Szóljon, akivel nincs. Aki teljesen jó, tökéletes, szent, bűn nélküli. A lelki tapaszok ideiglenesen hatnak, azután újból megjelenik rajtunk a bűn kiütése. A tied fáj nekem, az enyém fáj neked, és jó esetben az enyém fáj nekem. Meg kéne belőle gyógyulni. Hogyan? Lehet? Mert akkor egészen más lenne a felállás. Képzeld, én már gyógyulok belőle. Így sokkal jobb. Van tippem, ha valakit érdekel.
dec. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!