Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm körülbelül három...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm körülbelül három hete nem engedi, hogy kövessem az instáját... És annyit mond, hogy csak nem akarja...?

Figyelt kérdés
Közben másokat visszajelöl. Ez mit jelent?
dec. 29. 14:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő nem sokáig lesz már a barátnőd...
dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert titkol valamit. Mi másért nem szeretné, ha látnád? Szerintem ne engedd, hogy hülyére vegyen, és zárd le vele a kapcsolatot, ha továbbra is rejtegeti előled az amúgy az összes ismerőse számára publikus profilját. A hűtlenségen kívül más ok erre nem jut eszembe.
dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy kb. 1500 ember követi őt, ezért őrült dolog az egész.
dec. 29. 16:14
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem akarja hogy lásd. Vagy szégyel téged.

De szerintem inkább az első, lehet irogatnak nekik fiúk a hozzászólásokban, és ő is vissza válaszol nekik szivecskékkel meg ilyenek.


Vagy olyan képeket rak ki, ami miatt féltékeny lennél.

Gondolom segges,csípős, haspólós és dekoltázsos képek....

dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi az instája?
dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :D ez is egy opció, csinálsz egy fake instát és beköveted azon. És meglátod hogy mi-van.


Szerintem ezt csináld, így nem lesz alkalma törölni amit "kell" mert azt hiszi te nem látod

dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval...

Csinálj egy kamu instát, de vigyázz arra, hogy ne legyen egyértelmű h a tiéd. Aztán majd meglátod mit titkol

dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

És te olyan papucs vagy hogy ezt csak úgy elfogadod mindenféle éppértelmű indoklás nélkül? A következő mi lesz, azt mondja hogy most ne menj át hozzá mert épp másik fiúval fog lefeküdni te meg bólogatsz hozzá?


Ha valaki ilyet mondana nekem mindenféle magyarázat nélkül, hogy hagyjam abba a követését (ami teljesen evidens hogy ennek valami oka van) akkor mondanám hogy "szórakozz apáddal de ne egy ilyen úriemberrel mint én vagyok" és tiltanám.

dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Fura mindenesetre...
dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
2 dolgot jelenthet: szégyelli, hogy veled van, vagy te csak egy vagy több srác közt...
dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!