Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek maradjak mellette,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek maradjak mellette, vagy inkább engedjem el?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk 17 évesek. A barátomnak rettenetes gyerekkora volt, mélyebben bele se mennek inkább. Nem jó a kapcsolata a szüleivel sem, nem tudja úgy kimutatni az érzéseit sem . Úgy veszem észre, hogy a gyerekkori sérelmei gyötrik ot.

Néha rajtam csattan minden, mert az apja bunkó vele. És hát ez nekem sem a legjobb. De szeretem ot, o az első barátom. O is szeret engem az biztos, csak nem úgy viselkedik néha ahogy azt kéne, és ez is a szulei miatt van, aligha látott tőlük valami jot.

Nem tudom mit kéne tennem, maradni mellette, és segíteni nski, mert szüksége van ram, vagy inkább menjek? Ti mit tennetek?:/



jan. 1. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy neked jobb. Ha számodra már teher ez a kapcsolat akkor ne maradj mellette csak azért mert neki "szüksége van rád". Ráadásul az jön le azért ebből hogy nem is bánik jól veled, úgyhogy lehet hogy ezt nem érdemes folytatni.
jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt próbáld megbeszélni vele, hogy változtasson magán. Látja nálad a jó példát, amihez igazodhat. A barátnőmnek is voltak rossz szokásai, de egy pár hónap alatt minimálisra csökkentek az ilyesmi dolgok, mert egy-két logikus gondolat nagyon sokat segített.
jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!