Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogyha rám mozdult?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha rám mozdult?

Figyelt kérdés
8 év van köztünk és én még kiskorú vagyok. Három napig voltunk egy táborban (már ismertük egymást) és elkezdett flörtölni velem: random ölelések, bókok, és egyszer kijelentette ha nem ezt akkor mást fogunk EGYÜT csinálni. Én hittem a fiú lány barátságba, de mostmár nagyon félek. Kerüljem? Hogy reagáljak ha megyszólít?

#párkapcsolat #korkülönbrég
jan. 13. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
A korotokat azért tényleg jó lenne tudni.
jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Félsz, tehát vsz. már zaklat.

Jelezd egy felnőttnek! Akár a szüleidnek.

jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tuzian válasza:
67%
Szerintem 13 lehetsz és valószínűleg lány. Kerüld a dolgot jobban teszed
jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Valamiért nem akarod leírni a korotokat kérdező, ez nekem gyanús.

Valami baj van?

jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Világos, hogy nem akarja.

Segítséget szeretne kapni, de az oldalnak muszáj törölnie, ha megtudják, hogy nincs 16. :(

jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek.
jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!