Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt olyan mással is, hogy...

Volt olyan mással is, hogy ébredéskor nem mozdult meg a karja?

Figyelt kérdés
Reggel nem tudtam megmozdítani amikor ébredtem. A másik karommal próbáltam megmozgatni, lassan mozogni kezdett és pár perc múlva rendesen működött. Ilyen másokkal is előfordul, kell aggódni vagy nem?
2023. szept. 16. 20:39
A kérdező szavazást indított:
történt már hasonló velem
nem történt hasonló velem
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha alvás után van, akkor csak simán elfeküdted. Normális dolog. [link]
2023. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van erre igen régóta használt kifejezés: elfeküdted. Rajta feküdtél, lassult a keringés, az izmok megnyomódtak.

Történt már velem is ilyen.

2023. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem inkább az a fura, hogy valakinek, aki már tudja használni önállóan az internetet, ez ennyire új. Mivel a legtöbb ember már gyerekkorában is megtapasztalja. Simán elfeküdted. Ráfeküdtél, vagy valami hülye szögben tartottad.
2023. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer volt, elfeküdtem én is. Azért baromi ijesztő volt ám.
2023. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem sokszor előfordul. Fel szoktam rá ébredni éjszaka. Konkrétan lebénul a kezem.
2023. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érzed a millió tűszúrást, ahogy visszatér a keringésed? Elfeküdted. Velem viszonylag gyakran megesik, nem is mindig ráfekszem, hanem pl. úgy fekszem, hogy így felfelé nyújtom a fejem, a párna fölé és nem jut belé elég vér. Nem szeretem, baromi ijesztő érzés, konkrétan béna a karom, a másikkal kell emelgetnem, masszíroznom, mire életre kel. Kisiskolás voltam, amikor először történt, konkrétan pánikban szaladtam ki anyuhoz, hogy lebénultam, csak lógott mellettem a kezem. :D Extrém eset volt a magyar karate vagy milyen küzdősport edző, aki egy vonatúton belealudt a töröküléses meditációba és amputálni kellett a lábát, mert teljesen elhalt benne a keringés, mire órákkal később felébredt.
2023. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott, sőt a lábammal, nyakammal is.
2023. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!