Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít? Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés

Az elő story hogy 3 hétig voltunk együtt..az utcán szólítottam le a csajt...Én 27, ő 19..aztán egyszer csak mondta hogy szeret mint embert de nem szerelmes és jobb most abbahagyni mert később fájdalmasabb...Tök korrekt és őszinte volt...Az egész egy keddi napon történt ..este rámirt egy üzit ami alapján tudtam hogy kb ennyi de mondta hogy pénteken meg találkozzunk és beszéljünk személyesem..sokat ittam aztán másfélórán keresztül beszéltem vele.még kedd esteszóval telefonon ugye már úgymond le volt zárva..meg szerda csütörtök is dumáltunk..

..aztán csütörtök berúgva voltam egy fizetős nőnêl..de semmire sem emlékszem az egészből...mindegy..és utána találkoztunk péntek személyesem...hogy elköszönjünk egymástól ...akkor jóban váltunk el.csak nagyon bánt a bűntudat hogy ez megcsalásnak számít e....azóta új barátja van szóval nem tudom segítsetek..mikor szemêlyesem találkoztunk meg ölelkeztünk semmi csók csak puszi..nevnapomra adott ajándékot.utána folyamat ittam megharagudott hogy folyton irkalok...mindegy meg 1x találkoztunk mert egy polóját visszaadtam..később online még írtam neki..és mondta hogy van barátja..akkor a szakítás után 2 hét telt el..és szerelmes...be voltam rúgva..és többször lek*****tam(pedig én voltam az idióta)..azt mondta nem veszi fel mert nem az...de kiadt...a hülyeségeim miatt..bocsánatot kérjek és elmondjam vagy hagyjam...Elég lelkiismeretfurdalásom van hogy idióta voltam..azóta elég sokat iszok hétfőn megyek pszichológushoz



jan. 19. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, mindösszese 3 hétig voltatok együtt, aztán szakított veled. Erre te elmentél fizetőshöz, MIUTÁN már nem voltatok együtt. Ez nem megcsalás. Azóta a csaj meg már mással van, nem is értem, mi akkor a kérdés. Neked tényleg nem áratana egy pszichológus, mert betegesen rákattantál és iszol is. Lassan 30 éves vagy, szedd már össze magad.
jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát...ha 27 évesen ilyet le tudtál művelni és most a tini párkapcsolatok kategóriában voltál képes posztolni róla, az sokat elárul...

Amúgy három hét volt, szinte nem is voltatok együtt, és ő már lezárta a dolgot, mielőtt fizetőshöz mentél, plusz elég hamar tovább is lépett.

Szóval megcsalásról nem beszélhetünk.

jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezzel foglalkozni. Ő túllépett már rajtad, kár ezért ismét ráírni.
jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem ebbe a kategórába kellett volna..csak minél hamarabb kiakartam írni..utólag ahogy összevesztunk ő is mondta hogy nem jelentett sokat és nem tekinti kapcsolatnak...annyira bánt hogy nem volt annyi lelkierőm hogy annyit mondjak sok sikert és ennyi...semmi további baj nem lett volna..igen írásban vége lett de utána mentem fel hozzá ..és elmondhattam volna...nyilván le volt zárva ..mindegy egy nagy rakás szar voltam
jan. 19. 09:37
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de lekurvázni és utána írogatni nem kellett volna. Ha bocsánatot akarsz kérni, ezért tedd
jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utána bocsánatot kértem ...mondta nem vette fel..mert nem az..meg..nem is gondoltam annak csak..én barom akkor meg akartam bántani mert két hét után szerelmes is...mindegy anyujának is elmondtam a sztoryt és mondtam kérjen a nevemben bocsánatot..
jan. 19. 09:43
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak basszus én idióta kurváztam le..és én voltam kurvánál az utolsó tali előtt ...huhhh iszonyú gáz és azt nem is tudta ugye
jan. 19. 09:45
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak hagyd, ne próbálkozz tovább

(5ös voltam)

jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
3 hét, szerintem még kapcsolatnak se lehet nevezni max randizgatas:) valószínűleg ő randizgatott mással különben hogy lett most hirtelen másik pasija
jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Erős kérdeztem mikor még jóban voltam..hogy egy srác van e a dologban..meg mikor nagyon összevesztünk..és mind2szer mondta hogy nem. Szerintem őszinte volt..bízom benne fullos kondis csaj😅 nem nehéz bepasiznia
jan. 19. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!