Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt hazudja a lány, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudja a lány, hogy nem ismer? Hogy még nem is látott? Ráadásul bele a képembe? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj, nagyon régen jóban vagyok vele, főleg neten tartottuk a kapcsolatot, de sokszor találkoztunk, voltam egy csomó versenyen, ahol ő is volt, úgy-ahogy elvoltunk, főleg barátkoztunk, de volt, hogy voltak ölelések, és egyebek, simogatások, de csók nem.


Az történt, hogy a minap, hogy letiltott. Nem igazán értettem a dolgot, szóval felhívtam, folyamatosan kinyomott... Mondom, oké, lehet valami történt...


Vártam egy-két napot, újból felhívtam, kinyomott... Elkértem ismerősöm telefonját, felhívtam róla.


Mondom, szia, xy vagyok, van valami baj? Csend. Majd kinyomott.


Na mondom, újból: erre ő volt, de a hangja elég fura és bizarr volt, nem is hasonlított magára, és elkezdett ilyenekt mondani: hogy na szakadj le rólam, te sztalker, azt sem tudom, hogy ki vagy, és zaklatsz már hónapok óta, azt sem tudom, hogy hogy nézel ki, sosem találkoztam veled, tkarodj a k* nyádba, stb.


Mondom: mi? Normális vagy?


Erre: ne játszd meg magad, öld meg magad és takarodj.


És bumm.


Ami a legdurvább, még karácsonyi ajándékot is cseréltünk az utolsó meccse előtt.


Én nem tudok magamhoz térni, mi lehet a háttérben, mit lehet tenni?


jan. 19. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kábítószerezik?

Mit szólnak a haverjai?

Felejtsd el. Elmebeteg.

jan. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolod hogy amiatt viselkedhetett így? Füvezésről hallottam, de hogy más... Azt nem tudom.


Nincs sok átfedés a haveri köreink között, de van egy haverja, akivel dumálunk néha, és azt mondja: "nem éri meg a lány, nagyon nem."


Kérdeztem, miért, nem mondott semmit.

jan. 19. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg valami baja van. A lerázással nem érdemes foglalkozni, ez egy hirtelen kitalált indok volt, hogy kinyomhasson.
jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán lehet az is, az volt a célja, hogy utáljon...
jan. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keményen nyomja :D inkább kerüld el
jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!