Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elküldött a lány, most meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldött a lány, most meg drámázik, hogy "elhagytam"?

Figyelt kérdés
Szóval elküldött, én meg mondtam, hogy ok, és leléptem. Azóta drámázik, sírós képeket rak fel, meg minden, és azt mondja, hogy elhagytam, holott semmi nem történt. Ezt írta, aztán nem tettem semmit. Megjegyzem, nem keresett fel, de még csak nem is írt, szóval, szerintetek, mit vár? Mire vár?
jan. 30. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hercegno-szindroma, azt hiszi o a vilag kozepe es neked kotelesseged ujra es ujra megalaztatni magadat a visszautasitassal. Tiltsd le mindenhol es tobbet ne lepj vele kapcsolatba sehogyan sem.
jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen emberek mentálisan sérültek. Teljesen kiferdítik a tényeket és olyanokat magyaráznak be maguknak amik nem is állják meg a helyüket. Hagyjad ezt, unatkozik és kész, égesse magát te meg éld az életed!
jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul az a legbizarrabb az egészben, hogy ugyanazzal a módszerrel, amivel elküldött, tudna üzenetet küldeni is. Nem vagyok tiltva, én sem tiltottam, tudja a számomat is.
jan. 30. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj, mert lelkileg komolyan sérülni fogsz... A nárcisztikus beütésűek komoly problémát okoznak a környezetüknek, s ha nem viszed végig a dolgot (nem vagy abban a pozícióban), akkor jobb, ha minél messzebb kerülsz tőle...
jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól jártál, vissza se nézz!
jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kidobott es meg ö sir? 😅 egye meg amit megfözött, talalszt jobbat!
jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jol jartal, az ilyen erzelmileg fog manipulalni, ha visszamennel hozza
jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!