Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kapásból elküldött a lány,...

Kapásból elküldött a lány, mert nem akarok gyereket, én élek tévedésben?

Figyelt kérdés
Nos, oké hogy én 29 vagyok, a lány 26, de az egész ismerkedést azzal kezdte, hogy miért nem akarok gyereket? (az van kint az adatlapomon). Mondjuk nem érzem magamat jó szülőnek, stb. ebbe kár belekezdeni. "Akkor viszlát" --- most sirva nevethetek? Ba..meg, ne igy kezdjünk már egy ismerkedést, hogy első mondat "nem akarsz gyereket" mert egyrészt akkor kapásból visszakérdezek, hogy "és te tudsz főzni?", vagy ha bunkó vagyok akkor meg "miért, csináljak neked egyet?"
2014. szept. 8. 16:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Kapuzárási pánikja volt. :) Felejtsd el, szédült tyúk.
2014. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valakinek fontos a család, lehet ezért viselkedett így.
2014. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Miért nem csináltad fel? Hehe


Csak otthon akkar feküdni, ne keljen dolgozni. Trükkös nők ezek.

2014. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
rendben, hogy vannak anyai ösztönök, mittomén, de rögtön igy kezdeni az ismerkedést?? Hát ilyen a világon nincs, áááá ****fuldokolva nevetés
2014. szept. 8. 16:21
 5/18 A kérdező kommentje:
3.: ez egy netes társkereső, kb. ezt a 2 mondatot váltottunk
2014. szept. 8. 16:22
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha Ő egy családcentrikus férfit keres, akkor minek kezdenétek bele feleslegesen az ismerkedésbe?
2014. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ő írt neked először, vagy te neki?
2014. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

én irtam neki...

oké, minden lány ilyen pasit keres, de... először mérjük fel, lassan, lépésről... hmm mittomén "jó ez a pasi? Van életcélja? Van elképzelése az életről? Elvárja, hogy a kaját megcsinálják neki, különben éhenhal, mégha elől is van a kaja, csak meg kell melegiteni? Túl van az egyéjszakás korszakán?" nem NEM NEM rögtön "gyereket miért nem akarsz?" hát beszarok!!

2014. szept. 8. 16:27
 9/18 anonim ***** válasza:
Van már gyereked, hogy nem érzed magad jó szulonek? :D Amúgy nem minden csaj akar gyereket, és nem minden csajnak lehet :S
2014. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem akarod megérteni, amiről ugatok itt, ugye?
2014. szept. 8. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!