Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátnőm nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm nagyon szeretem őt igazabol 4 honapja vagyunk egyutt de most ugy erzem kicsit nem erdekel de attol szeretem Ez normalis?

Figyelt kérdés
Van egy kozos baratunk fiu o volt az egyik legjobb baratom de bunko lett es neki is van baratnoje kb 3 honapja es lefikazta az egyik dolgot ami rajtam volt es mondott valami olyasmit hogy a baratnom is ezt mondta es akkor egy olyan dolog fogalmazodott meg bennem hogy jol van leszarom beszelgessenek toltsek ok el egyutt az idot beszeljenek ki es telibe szarom. Es 1nap elteltevel is ugyan igy erzek

márc. 6. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
A kozpontozast, mondatszerkesztest, helyesirast meg elvitte a cica, mi?
márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
(amugy rajtad kivul senkit nem erdekel ez a szellemi magomles)
márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, ha ez a szituáció rosszul esett, nem tetszik, netalántán még meg is vagy sértődve a barátnődre, minden okod megvan rá.

Nem szép dolog tőle. :(

Sőt...


De ha szereted, hát beszéljétek ezt meg. Mond el neki, mi bánt, kérdezd meg, miért gondolta ugyanezt a haveroddal, és mondd el neki, hogy rosszul esett, és nem is kéne ilyen egyetértve beszélgetni egy másik pasival(negatívan rólad!)

márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!