Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm azt mondta, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta, hogy kellene egy hónap szünet. Ezt ugye nem kellene tolerálnom?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, van valaki, aki ebbe belemegy? Nekem az is húzós, ha egy napig nem hallok felőle. Ő meg egy hónap szünetet akar.


Nem egyszerűbb lenne, ha kimondaná, hogy vége?


márc. 6. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mondd ki, hogy vége!
márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek sosincs jó vége. Ha felmerült benne a szünet, akkor már vége a kapcsolatnak csak még nincs kimondva. Persze nem tudom mik a körülmények, csak annyit tudok hogy ha most a barátnőm csak úgy a semmiből elém állna hogy tartsunk szünetet, én ott helyben szakítanék. Ha valaki szünetet akar, az azt jelenti hogy nem hajlandó dolgozni a problémákon, fél lábbal már kint van a kapcsolatból. Szerintem ne húzzátok egymás idejét, mert ugyan olyan mint régen már sosem lesz
márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi, a sumák lebukik megutáltatja magát balhézik vagy szabira megy . Megunt nem mondta el mi nem stimmel stb . Vége , minél hamarabb letudod annál jobb több időd marad .
márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szünet lényegében annyit jelent, hogy téged kispadra tesz, amíg ő kiéli magát (és a szexuális vágyait) másokkal. Ha már ló nincs, a szamárral is beérem alapon esetleg újra elővesz. Gondolom te sem akarsz tartalékos lenni. Ennek itt vége van.
márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, ne legyél balfék!
márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki kell vagni az ilyet minnel hamarabb, vagy fog teged.
márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakíts, mert hülyét csinál belőled.

Egyáltalán nem kell tolerálnod.

márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!