Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit jelent ha szünetet akar a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha szünetet akar a párom?

Figyelt kérdés
Mit akar jelenteni a szünet? Nem az érdekel hogy miért akar hanem hogy mit jelent, és nem kérek rossz indulatú válaszokat mert most nem vagyok túl jól, köszi

2023. jún. 23. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg azt jelenti, hogy nem biztos benne, hogy a továbbiakban is veled akar lenni. És nem akarok rosszindulatú lenni, de ennek könnyen szakítás lehet a vége
2023. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
azt jelenti, hogy gyáva szemedbe mondani hogy szakítani akar, közben meg ismerkedik másik csajjal. csak még nem fordult komolyabbra..
2023. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk nemtől függetlenül
2023. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Szünet: "most pár hétig nem leszek a barátod/barátnőd, addig nem járunk, emiatt aztán szabadon dughatok másokkal, de ha vége a szünetnek, utána te leszel megint az én mindenem".

Kb ilyesmit...

2023. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 NTBS ***** válasza:
96%

Bajt.

Szerintem szakítsatok rendesen.

Így nincs értelme.

2023. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem "legálisan" akar megcsalni, mert ugye szünetben bármit lehet.
2023. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

elbizonytalanodott az érzéseiben, de ennek simán lehet, hogy nem te vagy az oka, hanem az ő fejében történik az egész, pl. szorong, depis. De inkább az a valószínű, hogy a hozzád fűződő érzéseiben bizonytalanodott el. Szerintem engedd el és ne keresd, ha eltűnik, vége, ha keres, akkor legyél vele határozott, hogy akkor ezt most magyarázza el neked, hogy mi volt.

50f

2023. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Talált mást,megvárja, hogy mi lesz belőle!
2023. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hat nem lett belole szunet de nem tudom, lehet inkabb én akarok szunetet vagy szakitast
2023. jún. 23. 23:28
 10/11 anonim ***** válasza:
😄👍
2023. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!