Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt? A legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? A legtöbb barátnőmmel beszél a fiú, akit visszautasítottam, mondja mennyire szeret, én meg kínosan érzem magam, mert mindenki idiótának tart?

Figyelt kérdés
Nem értik, mi a bajom ezzel a sráccal, miért vagyok ilyen szívtelen vele, miért vagyok kegyetlen, és hogy csalódtak bennem mert hogy jófej a fiú, meg kedves.
márc. 7. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A te életed. Neked kell a legjobban vigyáznod rá. Szerintem te vagy az épelméjű. 31/F
márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez pofátlan és meglehetősen manipulatív, hogy ezekkel a nem viszonzott érzelmeivel házal a barátnőidnél. Van egy sanda gyanum hogy így próbál nyomást helyezni rád hogy mégis meggondold magad, vagy a barátnőid hogy meggyőzzenek erről hogy mégis összejöhessetek. De az is lehet csak bosszúból próbál ilyen sunyi, indirekt módon lejáratni náluk, hogy ezzel is téged hoz ki rossznak.

Adok egy jó tanácsot, a jövőben se gyere össze vele, bármi is történjen. Ez az ember nem jó, semmilyen téren nem való neked. Alapból már ott le kellett volna álljon, amikor te visszautasítottad őt. A vonzódás és főleg a szerelem az nagyon nem azon múlik hogy ki mit akar. Szóval megindokolni se kellene az ilyet, nemhogy még erőlteti rád. A sunyi módszere meg már csak a ráadás.

márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Nem értik, mi a bajom ezzel a sráccal, miért vagyok ilyen szívtelen vele" - Lehet nem ártana elmagyarázni nekik.
márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!