Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám udvariasan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám udvariasan visszautasítani?

Figyelt kérdés

Mostanában próbálkozik nálam az interneten egy lány, de nem igazán tetszik sem külsőleg, sem belsőleg. Hogyan, milyen szöveggel tudnám udvariasan visszautasítani, hogy ne sértődjön meg?


18/F



2017. júl. 28. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

helo bebi, tudod mi a kulombseg a kapcsolatunk es a magyar reformok kozott?

az, hogy a magyar reformok mukodnek

2017. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon nagy! :D


Viszont valami kevésbé humoros kéne.

2017. júl. 28. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi ,de nem szeretnék tőled/veled kapcsolatot.

Szerintem ennyi elegendő lehet.

Viszont beleírhatod esetleg, hogyha semmilyen szín alatt nem kell neked, hogy "tényleg bocsi, de még baráti kapcsolatot sem." Szerintem ez a legnyíltabb, legőszintébb, kertelés nélkül megmondani, és még egyértelmű is lesz, nem reménykedik.

2017. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Közölni kell minèl hamarabb, mert ha most nem mered, akkor kèsőbb nagyobb galiba lehet belőle. Bitang nők vannak. Megkeres, aztán körbepisili a házatokat...:)

N

2017. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy eddig gyakran írogattam vele, próbáltam színlelni, hogy tetszik, amit már megbántam, mindenesetre elég furcsán nézne ki és bunkóságnak tűnne, ha hirtelen elküldeném, szóval valami finomabb lezárásra gondolam.
2017. júl. 28. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor valld be neki; és írd azt, hogy már nem tudod, miért csináltad, írd, hogy pl, gyerekes hülyeség, és már rájöttél és megbántad, és nem akarsz neki rosszat, nem akarsz vele játszani /játszadozni tovább; mert tisztelned kell az érzéseit, és te nem teheted ezt vele, és bocsi, nem akarod megbántani, de ez az igazság , hogy nem tetszik neked.
2017. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*És kívánhatnál minden jót is akár neki (3.és6.vagyok)
2017. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd hogy meleg vagy
2017. júl. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!