Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen pozitív hatással volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pozitív hatással volt rád egy szakítás vagy visszautasítás?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 18:02
 1/6 anonim válasza:
100%
Megtanultam mit nem akarok többet az életben.
2021. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
nem szabad elhinni amit a nő mond!
2021. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Volt időm újra magamra, kicsit vissza találtam önmagamhoz, és élveztem, hogy nem kell máshoz igazodnom minden egyes nap. És bevallom jól esett, hogy nem kellett kompromisszumokat kötni. Akár vacsi kiválasztásnál, film nézésnél. Jól esett kicsit felengedni.
2021. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
nem szabad elhinni amit a pali mond!
2021. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár visszautasítás segített. 16 évesen "megfertőzött" a dumájával egy marketinges emberke, hogy ő olyan technikákat árul majd el (persze pénzért), amivel rengeteg lányt fel tudok majd szedni. Én meg bedőltem neki. Égett bennem a vágy, hogy sok lánnyal jöhessek össze, illetve egy éretlen, naív figura voltam akkoriban, ezért a zsebpénzem egy részét erre fordítottam. El is kezdtem betanulni az ürgétől hallott dolgokat, de szerencsére pár visszautasítás ráébresztett, hogy ez egy valótlan dolog. Nagyon örülök, hogy ez így alakult, mert bár akkor nagyon fájt, mára már tudom, hogy csak jót tettek velem azok a lányok. (Amúgy egyikük sem durván utasított el.)
2021. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Megtanultam, hogy hazug embereknek hogyan ne dőljek be, illetve, ha mást választott helyettem (annak ellenére, hogy mielőtt összejött volna azzal a másik csajjal 2-héttel szerelmet vallott) akkor én nem vagyok kevésbé értékes mint a másik lány. Meg még azt, hogy sok fiúnak nem az a csaj fog kelleni, akivel foglalkozni kell, ahhoz, hogy ,,megszerezd” magadnak, hanem leginkább azokat akik elegek egy numerára.
2021. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!