Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez jó lehet szerelmi vallomásnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó lehet szerelmi vallomásnak?

Figyelt kérdés
Én:Te mit csinalnál, ha megtudnád, hogy holnap világvége? A lány:XY-t csinálnék, Te? ÉN:Elmondanám neked, hogy szeretlek.
márc. 12. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire alapozod, hogy visszakérdez?
márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyen szerelmi vallomás nem jó, ha nincs megalapozva. Jártok a lánnyal? Van köztetek kapcsolat?
márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én menekülnék ettől fiú létemre és szerintem ez inkább enyhén (rossz értelműen) őrült vagyok vallomás lenne.
márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 válaszolónak Hogyha nem kérdez vissza akkor egyszerűen elmondanám, hogy én mit tennék, de a többi válaszból ítélve inkább csak simán elmondom, hogy szeretem.
márc. 12. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 "csak simán elmondom, hogy szeretem" - NE MONDD EL, ha nincs köztetek semmi. Ez a filmekben jól néz ki, de a való életben nem hatásosak a szerelmi vallomások.
márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem alakult ki még barátság, hetek óta ismerem és most érzem azt, hogy elmélyült annyira a kapcsolat ahhoz, hogy nem is vagyunk még barátok, de már elmondhatnám neki.
márc. 12. 20:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na de ilyen körülmények között milyen reakciót vársz rá, most komolyan? Jobb esetben sokkot kap, zavarba jön és otthagy, rosszabb esetben kinevet. Majd ha megismertétek egymást, akkor hívd el vhova és kezdeményezz ott, de amit most leírtál, azt ne csináld.
márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek #7-es válaszával. Jelenleg a saját felsületéseden dolgozol. Valamelyik sör reklámban is benne volt, hogy a lúzerek vallanak szerelmet már a második randin. Ti még ott sem tartotok, hogy egyáltalán haveri kapcsoltban legyetek.

De ha nagyon fel akarsz sülni, akkor nyugodtan valld be neki, mit bánom én...

márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen az egész úgy ahogy van.
márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem tűnik úgy, vagy mostanában tényleg megszaporodtak a szerelmi vallomásos kérdések?


Amúgy kérdező: milliószor le lett írva, hogy ne vallj szereplet a semmiből. Nem is ismered, mi alapján szerettél volna bele? Láttad párszor, gondolatban kiegészítettes a személyiségét, és erről az álomképről gondolod hogy szereted. De ennek nem sok köze van a valós lányhoz.

márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!