Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez jó lehet szerelmi vallomásnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó lehet szerelmi vallomásnak?

Figyelt kérdés
Én:Te mit csinalnál, ha megtudnád, hogy holnap világvége? A lány:XY-t csinálnék, Te? ÉN:Elmondanám neked, hogy szeretlek.
márc. 12. 19:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egy jó ideje együtt vagytok, és ő is szeret téged, akkor szerintem nagyon jó. Az ismerkedésben ugyanis eljön az a pillanat, amikor ki kell mondani. De ahogy a fentiek is írták semmiképp se rohand le ezzel. Ez olyan, mintha ki akarnád kerülni az ismerkedés részét a dolognak.


Gondolj bele mi történik legjobb esetben: ős is szerelmet vall neked. Ekkor hogyan tovább? Csókolóztok? Házasság? Egyéb?

Láthatod, hogy teljesen abszurd a helyzet. És ez a legjobb eset volt.

márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23%
ó ez cuki
márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!