Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi vallomásnak számít,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi vallomásnak számít, ha bevallom neki, hogy szerelmes voltam belé?

Figyelt kérdés

Ha valakinek elmondom, hogy "volt idő amikor tetszettél/bejöttél nekem" (azt azért nem merném kimondani, hogy szerelmes voltam beléd, pedig nemcsak tetszett), ez felér egy szerelmi vallomással, ha már nem érzek semmit, csak azt mondom ami volt?

Vagy csak az a szerelmi vallomás ami aktuális?



2021. jan. 19. 23:54
 1/9 anonim válasza:
39%
Most ez komoly? Minek vallanád be ha már nem aktuális? Csak bezavarnál a dolgokba...
2021. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de teljes mértékben felesleges.
2021. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem vallomás, hanem sztorizgatás. :)

És nem felesleges, inkább aranyos.

2021. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a ti dolgotok. A kérdésemre megkaptam a választ: nem. A többire bocsi, de nem vagyok kiváncsi. Jó okom van rá, de hosszú a történetem szóval nem fogom most azt is leírni. Nekem volt már aki bevallotta, hogy amikor a suliba jöttem tetszettem neki, ezen nagyon jót derültem mert pont akkor padlón voltam, hogy én nem kellek senkinek, meg csúnya vagyok, nagyon önbizalomhiányos voltam, és még ha utólag is, de jól esett tudnom, hogy volt akinek még úgyis tetszettem. És utána is barátok maradtunk, nem sértődtem meg, de jó volt hogy utólag tudomást szereztem róla. Persze neki nem ezért szeretném elmondani, de nem hiszem, hogy bármi zűrt kavarnék ezzel. Az emberek beszélnek olyan dolgokról is ami felesleges, szóval ez sem lesz más.
2021. jan. 20. 00:17
 5/9 A kérdező kommentje:

Pontosan, ahogy a 3-as írja. Csak sztorizgatás, hogy tudja, hogy ahhoz képest, hogy most haverok vagyunk az elején tetszett, most meg már mindkettőnknek van kapcsolata, és segítjük egymást meg haverilag elvagyunk. Csak, hogy lássa, hogy hova lyukadtunk ki (a részemről). Most már emiatt nem lehet vége a kapcsolatunknak, hisz már nem aktuális, így nem fenyeget a veszély, hogy emiatt eltávolodik tőlem, mást nem legalább nevetünk egy jót rajta, hogy ahhoz képest most már nem tudnám elképzelni úgy mint a pasimat.

Köszi 3-as! :)

2021. jan. 20. 00:21
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Most akkor minek kérdezted meg, ha csak egy választ fogadsz el...idióta🙄
2021. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te meg minek válaszolsz, ha nem tudsz normálisan...kretén
2021. jan. 20. 17:23
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert igazam van... Az egyetlen válasz amit elfogadsz az az amelyik neked kedvez. A többi emberre meg "nem vagy kíváncsi"... idióta
2021. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha nem fogadnám el a választ, akkor nem tettem volna fel a kérdést, hisz nem várok rá választ. De a kérdés az volt (a gyengébbek kedvéért mint ami te is vagy, aki nem tud szöveget értelmezni) ,,ez szerelmi vallomásnak számít-e?" Nem arra voltam kiváncsi, hogy te vagy akárki més mit gondol erről, hogy megtegyem-e vagy sem. A kérdés csak annyi volt, hogy annak számít-e. Erre a válasz igen vagy nem, nincs több válasz lehetőség, ennyi. Ajánlom, hogy tanulj egy kis magyart meg szövegértést, ha ennek a kérdésnek a megértése neked ekkora gondot okoz, meg azt se tudod, hogy erre csak 2 válasz lehetőség van és engem csak a VÁLASZ érdekelt semmi más.

Csak olyannak kéne ide regisztrálni aki érti is amit mások írnak, meg a kérdés eljut az agyáig, a magadfajtáknak inkább a suliba kéne maradni évekig. idióta...

2021. jan. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!