Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagyjam a barátomat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátomat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem de ugy erzem a lelki kiszolgáltatottja vagyok. Nem vagyok annyira szabad se. Mindiig varom hogy irjon es ha nem ir akkor felidegesitem magam(persze neki ezt nem mutatom ki). Tavkapcsolatban is vagyunk igy 3/7 nap latjuk egymast.

amiota vele vagyok rajottem hogy nekem nem valo a szerelem mert tulsagosan fajdalmas es ez tenyleg így van. O az elso fiu nekem igy 18 evesen akit tenyleg szeretek elotte csak megdugtak.


márc. 13. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Csak ismételni tudom magam mint minden ehhez hasonló kérdésnél, nézz magadba, hogy miért vált ki belőled ilyen érzéseket ez! De több mint valószínű amiatt mert csak kefélésre kellettél és emiatt önbizalomhiányos vagy. Fogd fel úgy a régi dolgokat, hogy egy jót dugtál aztán kész és fókuszálj a mostani párkapcsolatodra, hogy minél több mindent megtudjatok adni egymásnak! Az, hogy azon keseregsz, hogy mi történt a múltban nem tudsz rajta változtatni.
márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok annyira szabad se." - Miben nyilvánul ez meg?

"ha nem ir akkor felidegesitem magam" - Mégis miért?

márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szereted és hiányzik, ezért el akarod hagyni.

Logikus.

márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"elotte csak megdugtak.."

Hát ez nem hangzik túl jól. Nekem nem kellene egy ilyen ribi lány akit dugtak.

Amúgy miért nem írsz te? Lehet ő is azt várja hogy te írj.

márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"lelki kiszolgáltatottja vagyok. Nem vagyok annyira szabad se. Mindiig varom hogy irjon" Ez teljesen normális dolog. A szerelem úgy hat az agyra, mint valami drog: Jó érzés, és minél többet szeretnél belőle kapni. Amikor a barátod nincs veled, akkor jelentkeznek az "elvonási" tünetek. De ez így normális, (szinte) mindenkinél így van/volt/lesz.


"Elhagyjam a barátomat?" Mi döntsük el helyetted?

márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!