Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elhagyjam vagy nem hagyjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam vagy nem hagyjam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 20 éves fiú vagyok aki több mint 3 éve benne van 1 kapcsolatban. Ez előtt voltak kapcsolataim de azok 2-3 hétig tartottak max. Kb. A kapcsolatunk során volt 1-2 mélypont leginkább féltékenység miatt. Ezt a féltékenységet én kezdtem mikor ő még kapcsolatunk elején megcsalni készűlt engemet... majd később ő is féltékeny lett de mindenre és okok nelkűl. Most ott tartunk hogy nálunk lakik és adja a szüleimnek a családipótlékját és osztálytársak is vagyunk. Ő még biztos szeret engem hisz mikor ezt a témát felhozom neki akkor néha sírás a vége ő felőle felőlem meg kételyek és bűntudat. De a kapcsolatunk több mint 1 éve olyan hogy nincs tartalma a beszélgetésünknek legalábbis nem köt le amit mond de én sem tudok már tartalmasan beszélni vele. Ez így ment egy ideig hogy unalmas lett és én ki is szerettem belőle. Majd később jött ez hogy el kezdtem más lányok után vonzódni lelkileg is nem csak szexuálisan. Már ott tartok hogy mikor beszél hozzám akkor is néha más lányra gondolok hogy milyen jó lenne vele lenni stb... úgy érzem egy szemétláda vagyok mert szeret engemet és én mégis mások fele táplálok érzelmeket. De egyszerre meg úgy is érzem hogy meg kell hogy próbáljam mással is hogy megtudjam hogy más iránt is így éreznék ennyi idő után. Meg olyan gondolatok is keringenek még bennem hogy ha elhagyom akkor lehet hogy megbánom mert olyanok az emberek hogy addig nem veszik észre hogy milyük van vagy volt amíg azt el nem veszítik. Szóval telljesen döntésképtelen vagyok. De az biztos hogy boldogtalan vagyok a kapcsolatunnkan és próbáltam változtatni is rajta de a mély érzelmek nem jönnek vissza mint amik régen voltak. Illetve ha elhagyom akkor azt békésen szeretném lerendezni valahogyan de ahogy ragaszkodik hozzám úgy nagyon nehéz elengedni mert tudom hogy neki szörnyű érzés lenne. Szóval légyszi segítsetek bármit meghallgatok. Előre is köszönöm a válaszokat. Illetve ha akartok még valamit tudni rólunk nyugodtan kérdezzetek és ha akarok akkor válaszolok rá.

2018. szept. 11. 01:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy a szüleivel sem jövök ki mert ő csak gazdag férfihez akarnák hozzáadni a lányt. És velük is annyira elromlott a kapcsolat hogy látni sem akarom őket.
2018. szept. 11. 01:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem így egyáltalan nem érdemes együtt maradnotok.

20L

2018. szept. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nem szereted akkor szakíts vele és hagyd hogy találjon egy olyat aki szereti. Minden lány olyat érdemel aki szereti hiába ragaszkodik most hozzád később majd ő is rájön hogy ennek így kellett lenni.
2018. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolj csak bele:

- már nem szereted, kiábrándultál belőle, nem érdekel,

- a szüleivel sem jössz ki,

- a szülei másnak szánják, nem neked,

- ő nagyon szeret és tudod, hogy a szakítás nagyon megviselné és ezt sajnálnád.

Azt javaslom, hogy szépen add tudtára, hogy számodról befejeződött, mert... (lásd fentebb). Ő érthetően csalódott lesz, sírni fog, de idővel majdcsak kiheveri. Rosszabb az, hogy egy osztályba jártok és még évekig kénytelenek lesztek találkozni, tehát együtt lenni..

2018. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!