Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem ír vissza a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza a barátnőm? Pedig elérhető

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt barátnőmmel, eddig tök rendszeresek voltak a beszélgetések. Tudom rettenetesen rigolyásan fog hangzani, de mostanság látom hogy elérhető azonban nem ír, van hogy 30-40 percig nem válaszol a beszélgetésre és van hogy órákig se. Én pörgöm túl a dolgot?

Tisztába vagyok vele hogy rettenetesen nevetséges ez, túlpörgöm. De nem akarom a szemére hányni ezt, nem szeretnék vele összeveszni.



márc. 13. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Messengeren az online jelzés akkor jelenik meg, amikor a telefonod csatlakozik az internethez. Ez nem mindig jelenti azt, hogy ráér az ember. Én sokáig órákig vagy napokig nem válaszolok senkinek, mert nem érek rá üzeneteket nézegetni, vagy nem akarok online lenni. Szerintem ezt túlliheged.
márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1/1 anonim

köszönöm a válaszod :)

márc. 13. 11:50
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudtok beszélgetni akkor nem számít. Ha minden üzenetedre csak ilyen lassan jön válasz, és főleg írásban kommunikáltok, nem mondjuk hívásban az már gáz, mert ez azt jelenti hogy nem igényli a kommunikációt.
márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a legelfoglaltabb ember is megtudja nézni a nap végén vagy közben a telóját egy percre, ilyen nincs. Viszont azt is fontos felismerni milyen az amikor túltolod az írkálást valakivel, legyen az haver vagy a csajod. Hogyha megfullasztod a beszélgetésekkel akkor ne csodálkozz rajta mert "levegőre" van szüksége.
márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm minden választ :)
márc. 13. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a barátnőm egész éjjel elérhető volt messengeren, miközben ott aludt mellettem. Ennyit az elérhető állapotról...
márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
30-40 percig? Mennyire türelmes vagy...
márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

igaz, amit a 6-os ír. csomószor "elérhető" úgy az ember, hogy a horkolásától nem lehet megmaradni.

:D

márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs okostelefonom, ezért csak a laptopon tudom megnézni az üzeneteket, főleg reggel. És mindig másnap válaszolok. Ne függjetek ennyire attól a telefontól. Vagy ha azonnali választ kérsz valamiben, akkor hívd fel.
márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

Nem veled van a baj, a lányok túl sok figyelmet kapnak és már nincs annyira rád szüksége.

Üdv a klubban.

márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!