Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok rá kattanva az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok rá kattanva az exemre?

Figyelt kérdés
7 hónapja szakított velem pedig csak kavarni akart velem, szakítás után feszült voltam és ideges nem tudom miért ennyire, de néha mindig gondolok rá még az álmomba is benne volt meg amikor meglátom őt a buszon akkor féltékenynek érzem magam és feszült pedig már 7 hónapja nem beszélünk, de akkor is gondolok rá, pedig kavarás után nem így számítottam. miért van ez? miért gondolok rá mindig? több mint már 7 hónapja? pedig elengedni vagy nem gondolni rá azt nem tudtam,

márc. 14. 07:28
 1/10 A kérdező kommentje:
és néha úgyérzem hogy csak ki az exemre hasonló emberekre jövök be
márc. 14. 07:30
 2/10 A kérdező kommentje:
fiú vagyok 18 éves
márc. 14. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Azért gondolsz rá, mert nincs fontosabb dolgod az érzelmeknél. Ne érzelmi lény legyél, hanem anyagi. Az anyagiak legyenek a legfontosabbak! Nem jó belekerülni és benne maradni ebbe az érzelmi mocsárba. Minél hamarabb a célokra összpontosíts!
márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hány hónapja is kavartatok?
márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak egyszer kavartunk és 7 honapja nem beszéltünk
márc. 14. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok beleszólni, de ha csak egy alkalommal kavartatok, azt is több mint fél éve, akkor biztos hogy "ex"-ről van szó?


Figyelj, rengeteg nő van a világon. Ha neked érezhetően szükséged van egy stabil barátnőre akkor feltétlenül azt keress, és ne menj bele kavarásokba és kalandokba, mert látszólag nálad hamar alakulnak ki érzelmek.

Próbáld elfelejteni, csinálj mást, ne gondolj rá, ne nézegesd a képeit, töröld az üzeneteket.

Nem ártana pszichológust sem felkeresned. Ezt sokan sertésként mondják, de halálkomolyan mondom (anyám korábban pszichológus volt), mindenképpen erős segítség.


És ne írj neki, ne keresd a kapcsolatot vele!

márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen csak kavartunk de kavarás előtt alakulóban voltunk de kiderült hogy csak kavarni akart szerintem mert amikor kavartunk akkor utána már alig írt rám
márc. 14. 11:52
 8/10 A kérdező kommentje:
és sajnos túl érzelmes vagyok volt olyan is hogy csak exemre hasonló lányok jönnek be és ez furcsa eddig nem volt ilyen és olyan mintha nagyon hianyolnam pedig nem is jártunk
márc. 14. 11:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Definiald mar mit ertesz kavaras alatt.
márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Az emberi boldogság a haladás,a fejlődés. A veszteség ellenben mindig neuralgikus pont, amit nehezen viselünk, még akkor is, ha voltaképpen nem is birtokoltuk, ami most elúszott.
márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!